День 252. 2 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 252. 2 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 02 Ноября 2022 18:05

Херсон та Херсонщина перетворена загарбниками у великий концтабір
Людей насильно виштовхують зі своїх садиб! Залякують. Погрожують і виселяють. Сьогодні спілкувалась з жителями голопристанського району… добу просто ридають, бо заставляють їхати через Крим в оркостан. Хотіли написати розписку, щоб лишитись. Не дозволили. Пригрозили «підвалом»…
Каже, що всю ніч ридали. Почали збирати речі. Порозкладала на підлогу те, що має взяти… і знову сльози… Говорить: «Як я своє життя перевезу…» Плаче…
Ці тварі прийшли «визволити» українців і заточили їх в величезне гетто!
І світ то бачить! І мовчить!
Так, нам допомагають. Але мова ведеться не про матеріальну і військову підтримку! Мова йде про правозахисні організації. Ми не маємо спостерігати, фіксувати і чекати, що буде. Наші дії. Підкажіть. Може я чого не знаю
Ми маємо боротись за наших людей!
Маємо діяти

Щодо новин: а фіг його знає! Багато про що самі дізнаємося з тг, якщо вдається десь оновити. Все життя у місті вирує навколо точок продажів. Все дорожчає. А шо ж... На районах ще люди тусять. А так місто порожнє. Навіть ранком і вдень під мостами можна вільно проїхати. Херсонці зрозуміють, про що я.
Щодо прогнозів, то я
на них реагую в декілька етапів: бісять/заспокоююсь/забуваю/не думаю. Розумієте? ????
Щодо очікувань: ми тут навчилися чекати, не чекаючи. Бо інакше не можна. Інакше можна збожеволіти. Нє, нє, нє! Життя тут і зараз. Як вчили!))) Вирішуємо нагальне, маневруємо... та й таке)))


Те, що вони витворяють зараз у деяких окупованих селах на #Херсонщині, - це чергові "Бучі". Особливо відмічаються підрозділи з мобілізованих представників азіатських народів. ...ніяких "нещасних мобіків", яких поганий путін відправив в Україну, нема.
Вони тут лише тому, що вони готові нас вбивати...


Добу не було інтернету. Кляті подонки. Вони думають так нас зламати. А стаємо ще злішими.
Вони позбавили нас змоги працювати і нормально жити. Ціни на продукти зашкалюють. Вчора на ринку курина грудка коштувала 450грн. Я навіть спитала у продавчині, чи вона про розумі. Люди рахують копійки. Оселедець 220-230грн.
Котам риби теж купити неможливо. Найдешевша-салака 170грн.за кіло.
Вся їжа для тварин піднімається в ціні приблизно на 2грн. кожні два дні.
Засоби гігієни в Херсоні розкіш.
Я таке вже пережила в 90-ті. Не думала, що прийдеться ще жити, щоб обирати: купити хліб чи корм коту.
Після звільнення всіх любителів руського міра треба "перевиховувати".
Гніву і люті накопичується все більше. Бо кожного дня вона додається не по крапельки, а літрами.
Але ми тримаємося.. і чекаємо...»


Росіяни проводять евакуацію населення з Херсонщини, в тому числі з Каховки.
Звісно я не можу знати нащо вони це роблять в 2022 році на Херсонщині, але я точно знаю нащо вони це робили всюди протягом всієї своєї історії.
А тому можу зробити припущення, з яким ви звісно можете не погодитись.
Вони звільняють територію від аборигенів для росіян.
Москалі завжди це робили примусово, наприклад в ХХ ст за допомогою НКВС, і називалось воно депортацією.
Зараз це поки добровільно і тому називається евакуацією.
Методика різна, суть та сама - звільнити територію він місцевих мешканців.
Напевно через деякий час в ту ж Каховку почнуть завозити населення з різних частин Росії, які через 30-40 років будуть считать этот город своей малой Родиной.
Якщо ми її не звільнимо.
До речі особливо приємно за простого человека, який хотів жити в Каховці при тому або ненавидів Україну і хотів Росію, або держава йому була "какая разница".
А ось виявляється, що так не буває - ти живеш або в українській Каховці, або десь в Росії.


Ми тут! Десять днів не було інтернету мереживного. Досі немає. Довелось купувати россійську сімку. Вчора одну компанію купили, інтернет пробув 2 години в чоловіка, а потім списалися всі гроші, що там були і все. Сьогодні вже не працюють всі 3 точки, які продавали ці сімки. Отакий лохотрон. Сьогодні в мене поки інша сімка і є інтернет. Кілька хвилин. Чи надовго, не знаю. Позавчора відключили россійські ТВ канали. Кажуть, вивезли обладнання.

Дехто в чатах ОСББ пише, що на верхніх поверхах ловлять українські. Народ приободрився)) Асвабадітєлі вже евакуацію й на лівобережжі обявили в Новій Каховці, Гопрах, Олешках, Каховці.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів