День 249. 30 жовтня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 249. 30 жовтня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 30 Октября 2022 18:17

Що у вас на думці? Питає Фейсбук.
Думка наразі одна: просто важко передати стан та емоції, коли отримуєш довгоочікуваний дзвінок з окупованої Херсонщини від рідних людей.


Не знаю як, але з'явився Інтернет) Поспішаю повідомити новини) Насправді не зовсім в курсі, шо і як, бо зв'язок іноді був тільки "той", ловили тих, у кого він є і просили "розшарити" аби заспокоїти рідних. За містом гримить. Рублі ходять, але не всюди. Аптеки, магазини... зачиняються. Місто пусте. Наче вмирає. А ми живемо ???? Бо у планах триматися й дочекатися.


Від кого російські кораблі охороняли зерновий коридор України? Від марсіан? Особливо відзначився "Адмірал Макаров" зі своїми калібрами, що "охороняв" Вінницю, Одессу та Миколаїв.


Если бы не листья, то как будто февраль-22 вернулся в Херсон. Мрачно, пасмурно, впереди неизвестность. Но и надежда никуда не пропала. В Херсоне по-прежнему много желто-синего, а скоро будет еще больше.


Дзвінок з Херсона. 29.10.22
"Сьогодні над нами щось збили. Дрібне щось сипалось з неба. І великі уламки теж. А інтернету нема. Як все затихло, виходять сусіди, виносять уламки, які попадали їм у двори. І давай ними мірятись. Ну, у Лєни був найбільший. Як тарілка. Вона перемогла.
А бабуся сиділа, в'язала у дворі. Не хотіла заходити. Каже, та нічо. Ледь затяглии її в хату."
Публікую просто, для історії. Про наш незламний Херсон.


До речі, рубль у Херсоні ''укрєпілся''. В черзі переді мною жінка запитала, чи можна розрахуватися рублями. Їй сказали: ''Так, можна. По курсу два рублі до однієї гривні.


Доброго ранку. Переночували. Тепер окупований Херсон житиме ''врозчепірку'': Україна перевела годинники на зимовий час, а оркостан - ні. Дев'ята година кажемо - восьма на думці.


Воїни СЗГ України під час розвідки місцевості зафіксували, як "визволителі" крадуть майно українців Мародери навіть не ховалися і тягали мішки з награбованими посеред білого дня.
Перша бомж-армія світу.


Окупанти окопуються вздовж лівого берега Дніпра в Олешках.
Про це з посиланням на місцевих жителів Суспільному повідомив Олешківський міський голова Євген Рищук. За його словами, в місті багато російської військової техніки та ППО.
"Мені люди телефонували, казали, що просто у них у городах росіяни окопуються і кажуть - "дивись, Херсон як на долоні". У нас є вулиця Нижня, там вони селяться у всі будинки підряд. Людей змушують виселятися, хто залишився. Хоча там мало хто залишився. Напевно, вони окопуються і готуються до дуже серйозної оборони", - сказав Рищук.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів