День 241. 22 жовтня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 241. 22 жовтня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 22 Октября 2022 18:04

Оце і є справжня мета цієї евакуації...
сімейна пара літніх людей, вирішила евакуюватися з Херсона на лівий берег Дніпра, в село Стара Збур'ївка на свою дачу з грубкою. Для цього вирішили послухати орків і перетнути річку літніми відкритими катерами...Сьогодні подзвонили...з Геленджику... Плачучи розповіли, що незчулися як опинилися там, і це ще не кінцева зупинка...у них паніка...????????
Вони не знають, що робити далі...

Шо у Херсоні: ліфти стоять, а рубль падає. Народ стрімко скидає ці фантики. Й сміх, і гріх. На оптовій базі всі все розуміють: "Шо? Гуляємо на чиюсь пенсію?" "Їхні" аптеки всьо. "Їхні" магазини - це космічні ціни. Та й взагалі ціни…
Люто бісить банк (вгадайте який): за стільки часу не второпали, що є така штука - окупація. "Зареєструйтеся у відділенні..." "Ви чуєте нас? Ми в окупації!" ????

Багато хто з фб-друзів публікує самі тільки спогади. Люди, я вас розумію, але не думаю, що це ок. З тієї причини, що весь час почуватися ностальгічно... О, ні. Було - й добре. Живемо зараз. А майбутнє? Вмикаймо адаптивний інтелект та не втрачаймо совість. Протримаємось!


Пишуть з Херсонщини:
Уські фублі не хочуть брати на ринку. Потопом ніхто особо не переймається, бо вірять, що наші не допустять. Таки славні у нас люди. А які оптимісти. Садять часник, квіти, роблять ремонти, жінки фарбують волосся, роблять нохті.) Вищий показник віри в ЗСУ!


З Херсона пишуть, що таке відчуття, що люди поспішають витратити російські рублі.


''Паспорт гражданина рф - социальная стабильность и безопасность''. Саме такий борд стоїть біля зруйнованого Хаймерсами готелю, де наші боги війни вручили квиток на концерт Кобзона зраднику і колаборанту олексію журавко. Виглядає як оксюморон якийсь: про бєзопасность, канєшна, трьоп, як завжди, але про цоціальную справєдлівость таки не збрехали: кожен отримує по заслугах.


Один плюс в неработающих лифтах все же есть, - говорит херсонка (окупанты на днях выключили все лифты в городе), - эти скоты вряд ли будут пыхтеть и тащить с верхних этажей технику у себя на горбу при мародерстве...


Взялись было рашисты ремонтировать перекресток возле Большевички-Привозной церкви, кино про это сняли и решили, что этого достаточно.


Окупанти з міста Херсона вивозять свій форпост «досягнення» — майно і документи банку і… паспортного столу (!) До понеділка виїдуть російські торгові мережі. Русня покидає Херсон!
Людям кажуть, що то тимчасово — приходьте через декілька тижнів. Прийдемо, в українське!

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів