День 240. 22 жовтня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 240. 22 жовтня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 21 Октября 2022 18:40

У фейсбуці активізувалися проросійські боти: переправа біля Антонівського моста (ага, вночі типу, в комендантську годину в черзі біля моста, де військові рф, мирні стоять), а ще вкиди, що ЗСУ руйнує і тому подібне.
Щодо переправи - ними росіяни перекидають на лівий берег награбоване, в тому числі, цивільні авто, тепер он пишуть, що крадуть наші швидкі і рятувальників автотранспорт, а на цей берег перекидають боєприпаси і своїх вбивць. Переправи треба нищити. Не треба виключати і провокацій росіян.
Для мирних, до речі, переправа працює вдень - така реклама у стрічці.
Ще активізувалися боти типу противники зе і загалом "невдоволені" на фоні відключень електроенергії. Посили:краще б відключили завод такий то, а в бункері у зе світло є. Зрозуміло, що це вкиди від росіян.


Пишуть, що на переправі відправилися на суд Божий пропагандони з так званого тб таврія. Кажуть, тікали на краденій у Суспільного машині, набитій краденими речами.


Восемь месяцев нас все неустанно запугивают. Зачем это надо тем - более-менее понятно, а зачем это этим - непонятно. И это очень злит ????.
Пугалки с окончанием на "ция" - оккупация, паспортизация, эвакуация, денацификация, мобилизация, депортация, канализация и т.п. - похоже, закончились, и теперь обе стороны пугают херсонцев затоплением: мол взорвут Каховскую ГЭС и всех смоет пятиметровая волна, все утонут, намокнут, испортят выходные туфли и т.д.
Я розумію, що у влади (і тої, і іншої) досі є застаріле переконання, що керувати можливо тільки за допомогою страху, що перелякані люди легко підкоряються, мовчки ро-Блять те, що їм скажуть і не заважають владі грати в свої іграшки.
Ну, психологію, мабуть, ніхто з можновладців не вивчав, і їм невідомо про те, що страх не може триматися довго, бо це всього лише - емоція, а емоції мають нестійкий характер і швидко минають. Тобто влада ще не розуміє, що нам вже давно пофіг всі вищезгадані пугалки, і ми, хто хоч трошки розумний, ігноруєм телевізор і геть не зважаєм на продукування щоденної хрені. Отакої їм!
А я вам кажу, що ми не втопимся. Херсону підняття рівня - зовсім до ср@ки, бо він на горі, а лівий берег нижче ГЄС - то величезна завширшки плавня, яка легко прийме до себе всю ту воду. Ну, хіба що, на день-два взуємо чоботи-заброди і в себе на городах риби наловимо.


Багато скарг про те, що фейсбук блокує розповіді про злочини росіян в Україні.
Може, фейсбук і Голокост заперечить?


Вдивлятися в небо вже стало звичкою.... Доброго ранку всім незламним!


З херсонського онкодиспансера окупанти вивозять все обладнання. Він був найкращий на півдні станом на 2021 рік, з новим медичним обладнанням


Росіянські супермаркети закриваються у Херсоні. Всі ці соціальні маркети, АБЦ, Топі. Розпродують товар, поставок немає.


Листи херсонців з окупації
За наші села (маю на увазі колишній Новотроїцький район, ніде не чути, ніхто не висвітлює, що там відбувається. Люди, що там лишилися, дуже залякані, бояться навіть якийсь пост лайкнути, не те що писати. Здають свої - це найстрашніше...
Були випадки фізичної розправи, знущань. Школа не працює, колектив, крім двох зрадниць, співпрацювати відмовився.Тиск на вчителів був шалений, з обшуками, погрозами. Дитячий садок відкрили, половина колективу стало колаборантами.
Зараз ворог активно цікавиться всіма адмінбудівлями в селі та за межами.
Хочеться, щоб і про наш, Богом забутий край, не мовчали...

Учора окупанти познімали з роботи багатьох маршрутників, аби ті евакуювали "асвабадітєлєй" разом із родинами.
"Понаєхавших" виявилось на стільки багато, що водії просто офігіли. Дуже багато багатодітних родин ( 5 і більше дітей). І всі налякані, ніхто "нє хотєл уєзжать, патамушта тут всьо па-дамашнєму".
І ці окупанти вивозили з квартир і будинків херсонців, куди самовільно заселились, абсолютно все. Хіба шпалери зі стін не здирали ( але це не точно).

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів