День 232. 13 жовтня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 232. 13 жовтня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 13 Октября 2022 18:00

сальдо просіт у росії помощі - щоб вивозити типу "на отдих" херсонців. Цікаво, що "отдих" - не лише для тих, хто на правобережжі. Але й на лівобережжі. Я так розумію, колаборанти роблять ноги.
Щось пішло не так? А якже пво надьожноє, всьо по плану, росія навсєгда?
До речі, сальдо паршивий вигляд має.


Єдиного я не розумію...
нахера людям брехати....?
Графіки, херавіки...
Напішить та об'явіть чесно та відверто...
електрики не буде добу, дві, три, якщо потрібно...
всі дорослі, свідомі, всі розуміють ситуацію...
Але це дасть можливість людям якось спланувати свої справи, пошукати генератори і т.і.... нахера цей піздаватіческий піар на тему "які ми молодці та стійки..."... Ви за людей які сидять та чекають цих ваших задекларованих включень "згідно об'явлених графіків"...подумали?
От було би краще, щоб ви взагалі нічого не об'являли та не обіцяли... От не має світла... і не має, ворог вдарив... сидіть - чекайте... коли полагодим...
Так ні, треба гучно "заявити" за графіки включень\відключень...
яких навіть ніхто не збирався дотримуватись ізначально...
1-а черга, 2-га черга... ага, зараз...


Я не говорю про орків, бо що взяти з того, хто прийшов на чужу землю вбивати, руйнувати, мародерити? Він ворог і зацікавлений у наших стражданнях. А от гірше за окупантів бувають тільки свої... Так от мені цікаво, як спиться тим, хто на рідній землі за пів пиріжка, за дешеву пайку, здає колег, сусідів, знайомих рашистам, або тим, хто на підконтрольній території ображає переселенців, думаючи, що війна десь там, далеко, а його не зачепить? Щурі, просто щурі... Про бумеранг не чули, ні... А він буде.


ООН голосує. резолюція про засудження "референдумів" , що організували російські нацисти
Ось компашка із 5 країн, які визнають, що тирити чужі території, вбивати і чинити злочини - це норма. Ось ця компашка: Росія, Білорусь, Сирія, Північна Корея та Нікарагуа.


Первые российские мобилизованные уже вернулись домой в цинковых гробах.
Быстро они. Это значит, что никакой подготовки не было. Из военкомата сразу отправили в самое пекло на убой.


Можливо я оптиміст, але я сподіваюся, що люди повернуться в нашу прекрасну область і в Україну, можливо хтось і лишиться, але "щастя в чужих Світах" потребує певного "морального злому", на мій погляд...


Ми так втомилися боятися...
Хочеться вдихнути на повні груди повітря свободи....але....


РФ стріляє по Україні, а ракети долітають лише до Бєлгорода та Курська. Тож, навіть РФ вважає, що Бєлгород та Курськ - це Україна. Здається, з кожним новим прильотом, мешканці цих міст також все ближче схиляються до цього висновку. А ще, більше за всіх у світі саме вони бояться погроз РФ про ядерний удар.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів