День 229. 10 жовтня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

День 229. 10 жовтня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

Автор: Євген Веселов 10 Октября 2022 18:20

Горіти вам в аду усім разом з вашим путлєром. Ви не країна, ви терористи і ті хто запускає ракети по жилих будинках і дитячих майданчиках і ті хто їх підтримує. А Україна виживе, ми її відбудуємо. Бо за нами правда! З нами Бог! З нами весь цивілізований світ! Слава Україні! Слава її ЗСУ!

***
Географія - це доля. Для України за багато сторіч сусідське положення з країною-імперіалістом, країною-терористом, країною без будь яких моральних і людських цінностей ставало гіркодоленосним.
Сьогодні доля спрямовує нас вистояти і витримати всі ці жахіття, щоб назавжди стати Вільними і Незалежними!!!

***
Білоруси ????, як ви думаете потім жити ?!

***
ДРУЗІ, закликаю всіх конвертувати нашу злість сьогодні в донати для наших Героїв із ЗСУ!!!

***
Тварюки!
Так страшно мені навіть в Херсоні не було!
Але поки наші діти під час повітряної тривоги в бомбосховищі співають гімн України… Нас не здолати!

***
Давно такого не було. За частотою тривог на День Незалежності України їх стало більше. За кількістю крилатих ракет 24 лютого і ще пару разів за перші місяці нової фази війни.
Увечері російському президенту повідомлять, що його наказ виконано. Він розповість про сто п'ятсот знищених "нацистських баз". Українці розберуться з зсувами, а війна піде далі.
Тому що джерело війни не в Україні. Поки в країні громадяни можуть вільно змінювати владу, ця країна буде загрозою для жителів Кремля. І вони спробують її знищити.

***
ітого.
24-го лютого летіло 200 ракет, збивати їх не було чим, ми мали здатися або втекти.
але натомість вони схопили облизня.
10-го жовтня вони назбирали аж 80 ракет, 43 були збиті ЗСУ.
увага, питання - що вони схоплять цього разу? ;)

***
Давайте придумаємо нові слова для жахнутих сусідів-терористів.
Бо жодне слово з українського лексикону для них не підходить - занадто добре та лагідне.

***
Підскажіть, куди звертатись, щоб зафіксувати факт того, що в мій будинок приходили солдати рф «спасати» його від речей і техніки?

***
Був в населеному пункті, звільненому лічені дні тому після довгих місяців окупації.
Бачив руйнування інфраструктури, але те все можна відбудувати.
Чув про загиблих, яких вже точно не повернеш.
Але, схоже, найскладніше буде відбудовувати стосунки і довіру.
Бо бачив натовп, який був готовий розірвати голову громади, яка «їх кинула» і не лишилася «з народом» в окупації.
Бачив місцеву пані, яка за розповідями місцевих же, встигла по черзі одружитися з 3-ма окупантами. Кажуть, з бурятом прямо весілля відгуляла з багатьма подарунками краденої побутової техніки. При цьому зараз та пані крутиться біля наших військових. Ті кажуть, щоб її контролювати, але є підозри, що причина трохи інша )
Розмовляв з місцевим агропідприємцем, в далекому минулому правоохоронцем, який висловлювався дуже правильно і патріотично. Він весь час пробув під окупацією, при цьому під’їхав на непошкодженій вимитій недешевій машині і сказав, що зміг всю техніку зберегти.
А ще бачив дивного молодика в косусі. Він відкликав чиновника, з яким ми приїхали, вбік і змовницьким тоном запитав: «А правда, що всім, хто у орків гуманітарку не брав, будуть по 25 тисяч давати? А як перевірятимуть?»
І от їм всім, а ще 3/4 мешканців, які виїхали, але значна частина з них вже рветься повертатися - якось жити далі. Дай нам Боже мудрості і терпіння. Дуже багато треба буде.

***
Нам люди з окупації надсилають великі пожертви на буржуйки для ЗСУ.
Що? Руський город??? Ахах-хах. расія здєсь навсєгда - расія навсєгда в крові, в злочинах та в бруді. Який ще довго не відмити.
Насправді я плачу в такі моменти, коли люди в окупованому Херсоні збирають 5080 грн і перекидають для того, щоб нашим хлопцям було тепло взимку.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів