День 213. 24 вересня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

День 213. 24 вересня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

Автор: Євген Веселов 24 Сентября 2022 19:00

В місті Х все ще квітнуть рози.
Виноград вродив такий що гронка аж на кіло! Ледве можна утримати одною рукою...
Стою біля кав'ярні чекаю коли мені зроблять американо, поряд розташований ломбард , ясєн пєрець він зачинений.
Підбігають дві уські чмоні, смикають ту ручку - смик - смик , оченятками блим - блим , питають у мене:
- А ві нєпадскажітє где тут рядом єсть ламбард?
А воно візьми та й ляпнись якось само по собі:
- Звісно знаю, у Блекбаєвці, туточки зовсім поруч!
А якийсь дідок каже мені- тікай жіночка).

***
Другий день театру абсурду на Херсонщині.
Порожні виборчі дільниці залишаються порожніми. "Виборчі комісії" у супроводі озброєних солдатів кочують по області та продовжують полювати на виборців, які всіма способами намагаються уникнути з ними зустрічі.
Декому не пощастило вже двічі – по другому колу довелося заповнювати бюлетень та "голосувати".
Практикується практика сімейного голосування – якщо вдома застали лише одного члена сім'ї, напружують взяти кілька бюлетенів та "проголосувати" за всіх.

***
Спілкувалася щойно з херсонцями.
Ходить зранку жінка з чоловіком у цивільному з урною по вулицях Херсону. Два автоматника з ними.
Поставили урну посеред вулиці, кличуть голосувати людей.
Люди не йдуть. Ходять по хатах.

***
Є лише один пункт мого внутрішнього "референдуму" наразі, як у херсонки, яку змусили виїхати з рідної області:
- хай вони йдуть за мац-квой.

***
Зроблю маленький камінаут)) Якщо добряче покопатись в соцмережах, у мене теж 100% знайдуться групові фото зі скандальними персонажами. Політиками, артистами, вчителями.
От що з ними тепер робити? Шукати, видаляти, чистити? Чи хай собі пиляться в архівах...

***
Ця війна все більше набирає ознак світової. І як би, світ не оминав цієї назви і як би не ховався за термінами, вона станеться, бо фактично вже йде. І може статися, що історики назвуть її так лише після закінчення.
А закінчиться вона на наступний тиждень, коли США оголосять Україну своім союзником поза блоком НАТО.

***
Запорожье. Были вчера в чёрном АТБ. Заходили посмотреть на работающий чёрный АТБ.
И цены.... взяла детям самый лучший десерт.
Херсонцы поймут.

***
Зараз такі нотки відчаю: от проголосить росія Херсонщину своєю територією, і буде свяшєнная война у них.
У мене одне питання: ви реально вважаєте, що зараз росія воює не на повну? Ви справді вважаєте, що в імперських головах росіян є інше розуміння ситуації?
Вони воюють справді як можуть і на повну, нічого священнішого там уже не буде іншого. Фінал залежить від озброєння, а не від того, чи встане з дивана ванька на магадані.
А щодо "референдуму" - імперія робить заділ на майбутнє, щоб у разі поразки наступні покоління могли сюди пертися. Ну і трохи для ваньок тих російських і маньок-колаборантів (це не про стать, образно), щоб вони зливалися в екстазі.
А так росія справді страшна, але не силою військової міці чи майстерності надзвичайної, а тим, що не цінує людське життя. І ніколи не цінувала, а її народу це подобається. Виродження людяності з людей.

***
Окупований Херсон. У нього зараз, можна сказати, критичні дні. “Референдум”, день другий. Десята година з хвостиком. На вулиці Суворова біля однойменного пам’ятника стоїть столик, на ньому - імпровізована міні ширма. Я так гадаю, для “таємного” голосування. На лавці сидять члени, чи членкині виборчої комісії, чи як їх там тих колаборанток називають - щось пишуть. Поряд невелика черга, менша десяти осіб, бажаючих взяти участь у цій цирковій виставі. Особи поважного віку, яких у народі поважно називають старперами. Щось я не побачила, щоб когось сюди силою заганяли та викручували руки. На перший погляд, така собі любов “па абаюднаму сагласію”. Два автоматники у повній екіпіровці і з закритими хлєбальніками стоять осторонь, метрів за тридцять, теревенять з якимось чоловіком у цивільному. Картина прямо ідилічна. Сама вулиця, як і місто в цілому, напівпорожні. Втім, і не дивно: НОРМАЛЬНІ херсонці в “ці дні” сидять по норках, як мишки, ігноруючи циркову виставу, після якої може бути не смішно.

***

Присутствует в Херсоне и определенный слой дурынд, которые рады рашке. Вот "мнение" одной тетки о вступлении Херсона в состав россии: "Это давно уже надо было сделать. Развалили все полностью: ни заводов, ни фабрик... зато теперь уже открылись бесплатные секции и кружки для детей, снизили коммуналку, в школах бесплатное питание, теперь дети могут заниматься спортом бесплатно". Добавляет: "при сальдо все работало, вот, теперь как снова сальдо у власти, так все стало налаживаться".

Ага, отрицательно налаживается, как и отрицательно развивается теперь вся россия. И сальдос тоже живчиком бегает )) А вообще, у этой прослойки дурынд мозгов как не было, так, по всей видимости, и не будет. Что же они будут делать, когда Херсон освободят?

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів