Автор: Євген Веселов 20 Сентября 2022 18:40

День 209. 20 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 209. 20 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Полуживий Сальдо з деясятка дублів записав звернення про ухвалення рішення щодо проведення референдуму про входження до складу Росії.
Це давно очікуване «рішення». Але воно нічого не змінює для України.


Люди добрі, Підкажіть будь ласка, де подивитись методичку «Як організувати референдум за три дні під час війни» чисто цікаво для підвищення кваліфікації…


оці всі заяви про "входження в рф", що звучать з промєжності стремоусових і сальд, як на мене, не потребують коментарів.
Крапку поставлять ЗСУ. Ну, і народний гнів.


Російські окупанти продовжують закопувати своїх поранених військових живими у "братських могилах" на Херсонщині.
Раніше вже писав подібну історію, яку розповіли мешканці села Раківка Бериславської територіальної громади. А тепер це повторюється на кладовищі Малокаховки Каховської громади. Хлопцям, які риють і доглядають могили окупанти наказують закопувати трупи мертвих росіян, яких звозять вантажівками. Серед них трапляється чимало поранених, ще живих. "Або закопуйте їх, або ми вас закопаємо разом із ними", - погрожують окупанти доглядачам кладовища.
Також трупи нікому не потрібних російських військових спалюють, як розповідають, в літейному цеху відомого у Каховці заводу.


Списки всіх, хто погодився допомогти на референдумі (з персональними даними, адресами та номерами телефонів) вже відомі та опубліковані. Якщо вони не встигають передумати і дійсно вбачать в організації референдуму, то їх засуджують на термін від 10 до 15 років позбавлення волі.


про "добровольчі батальйони" від сальда. З одного боку, от просто хочу побачити, як сальдо покаже приклад і вступить у такий батальйон, а з ним і всі, хто там публічно чи непублічно топили за рускій мір і думали, що вони тихенько зароблятимуть в окупації і відсиджуватимуться.
Але загалом ситуація така, що може бути як в Луганську, де виловлюють на вулицях чоловіків, щоб відправити на передову.


Можете не сумніватися, ОПЗЖ після нашої перемоги трансформується в партію якогось ефемерного миру, а потім стане відвертою проросійською партією. А чому б ні? Ватний електорат нікуди не подівся, церкви РПЦ працюють, московські попи продовжують правити службу. Запам’ятайте цей пост.


Тут справа в їх нерозумінні елементарних речей. Вони розраховують на те, що після референдуму і прийняття цих територій в склад росії, ми не зможемо їх обстрілювати, бо це суперечить нашій "домовленості" з Заходом, про недопущення обстрілів території росії. Вони упускають з виду одну дрібничку- щоб такі обстріли суперечили цим "домовленостям" Захід повинен визнати ці території частиною росії. А цього звісно не буде.


Він кінцево з’їхав з глузду
Остаточно
Ясно, що буде ескалація. І що ми з нею справимося.
А ще ясно, що особисто для нього це завершиться не просто втратою влади, а фізичним зникнення.
І що Росія розвалиться на запчастини.
Дуже скоро причому.


Знаєте як проходить «навчання», яке організували в школах окупанти?
Історія на прикладі одного навчального закладу від очевидців. Зі зрозумілих причин без імен. Але, на жаль, така тенденція по всій області.
По-перше, і з чого варто почати, це діти. Їм дуже важко. Морально і фізично.
Вони починали навчання українською, тому відповідно перейти на зовсім інші букви складно. Їхній алфавіт пишуть нашими буквами. Не даються їм ті «Ы» та «Ъ». І це несприйняття йде на підсвідомому рівні.
Що роблять так звані «вчителі» у цей час?
Насолоджуються. Їх тішать дитячі страждання, бо можна самостверджуватись. Це зоряний час тих, хто вчора був ніким, а сьогодні при посаді та ще й керує тими, хто не може дати відсічі, здачі.
В школі почався бунт і батьки зрештою домоглися, щоб вуличну продавчиню, яка викладала математику, прибрали з предмета, який вона не знає. Тепер та «вчителька» вчить музиці (!) Бо колаборанти кадри «цінні», бо нечисленні, тому ними не розкидаються.
Історію викладає домогосподарка, яка немає відповідного стажу педагогічної роботи. Вона відверто провокує дітей, навмисне розповідає гидоту про Україну, з люттю та ненавистю до всього українського.

Дітям це чути боляче. Протистояти не мають можливості.
У «педагогах» публіка набрана з вулиці. Директору та завучу все одно, вони в принципі такі ж самі.
Є ще заслані емісарки з російської республіки Адигея, які підкреслюють перевагу їхньої великої і могутньої росії над нібито недолугою Україною. Завдання таких «вчителів» посіяти ненависть до нашої держави.
Кого виховує така система — ми бачимо на прикладі «мобіків» з «ДНР», «ЛНР», які нічого крім злості, дикості і бажання красти й вбивати не мають і не знають. Бо їх виховав «руський мир».


Нові виклики цифрової епохи на Херсонщині. З області повідомляють:
Десь з 9-го числа, повністю по Херсонщині заблокували світ тв, мегого, олл тв. Дивитися можливо тільки через впн. На жаль, український впн працює дуже нестабільно — годину є, потім вибиває. Швидкість недостатня. Крім того, підписку наприклад Мегого, можна дивитись тільки через український впн. Інші, які направляють трафік через інші країни, не працюють, бо в тому регіоні недоступна підписка

Приєднуйтеся до нас:

День 218. 29 вересня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

«Маленькими кроками звільняємо села, але кожна перемога полита кров'ю». Репортаж з передової на Херсонщині

Від мирного життя — спогади у фотоальбомі. Історія переселенців із села Таврійське на Херсонщині

На окупованій Херсонщині хірург торгує на ринку, аби не лікувати окупантів

«Знайти координати й вдарити по них»: як 18-річна жителька Херсонщини вираховує окупантів (фото, відео)