Автор: Євген Веселов 19 Сентября 2022 18:25

День 208. 19 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 208. 19 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Майже кожного дня протягом днів десяти зустрічав у Херсоні одну й ту ж пару ваньок на одному й тому ж місці. Приїжджали вони за помідорчиками, та зеленню з Чорнобаївського напрямку. Після чергового влучання ЗСУ по їх місцю дислокації в Чорнобаївці, один з ваньок наступного дня вже шкандибав, після другого влучання шкандибати став і другий. Після третього разу цю парочку вже більше ніколи не бачив. Висновок: треба вчасно тікати.


Після перемоги Стремоусов скаже, що насправді коригував вогонь ЗСУ і отримає орден.


Росіяни «оживили» Сальдо. Повідомляють, що від сьогодні колаборант на своєму робочому місці у Херсоні.
Цікаво чи надовго і, головне, для чого?

В Каланчаку окупанти оголосили, що російський регіон-шеф Кабардино-Балкарія нарешті відремонтує місцеву школу
Ну так, окупанти збираються ремонтувати добре відремонтовану ще до вторгнення Каланчацьку школу.
І так, я подивився фото шкіл в цьому регіоні росії і порівняв зі школою в Каланчаку.


подивилася тік-ток постановочне відео, де роспропаганда показує, як військові рф "кошмарять" Херсонщину. Типу обшуки, виводять якогось "пацана", притуляють його до стінки і він відразу показує на якийсь схрон...Кіно.
Блін, навіть я не розкололася б на першій секунді. Боягуса, як я, заціпило б просто, а більш смілива людина трималася б, щонайменше, трохи довше. Тік-ток -військові - вони такі тікток.
Та бог з ним. Я от одного не розумію: нащо такі сміливі російські військові, як їх описує роспропаганда, ховають на відео свої обличчя? Ні, я розумію, коли вони ховають обличчя, розганяючи мітинги на росії і колошматячи росіян. Все таки хтось може впізнати і виявиться, що лупашиш сусіда. А тут нащо? Кого вони бояться? Оні жє побєждают тіпа і навєкі прішлі.
Думаю, навіть найбільш оголтєлиє з них розуміють, що будуть суди для тих, хто виживе.


говорив зі знайомим на Херсонщині. Черговий обшук і допит
цитата з допиту:
Вьі панімаєте, што ваш украінскій язьік ето неуваженіє к расіі?

елементарний нацизм...вони вже ним просто просякнуті наскріз...вони навіть просто вже не усвідомлюють, що це збочення. Вони вже просто патологічно ненавидять людей за їх національною ознакою. Це сутність російського нацизму.


За листування українською в месенджері в Енергодарі затримали та катували співробітника ЗАЕС(((.


Мешканці Каховки просять передати «привіт» Олені Чебукіній - матері вбитого в новорічну ніч 2020-го у Каховці чоловіка, тоді це вбивство спричинило акііі протестів, місцевий відділ поліції на початку січня закидували камінням.
«Подружка гауляйтера Філіпчука, зараз ти здаєш місцевих жителів, розповідаєш, кого можна відправити на підвал, кого вбити, а кого розграбувати. Але Бог бачить усе», - написали мешканці Каховки.

Новий спосіб програбування на окупованій території.
Встановили курс гривні до рубля 1:1.25.
Насправді в Росії цей курс трохи більше ніж 1:1.6. На кожних трьох гривнях крадуть 1 рубль.

Новий тренд. Вони завозять свій товар в наші магазинчики, в яких попередньо змусили хазяїв зареєструватися в окупаційних органах і взяти для цього їхній паспорт. Тепер змушують свій нав'язаний товар продавати, причому за рублі. Мабуть, щоб потім не трудитися з обміном на рублі з гривні. Наш товар, наче, можна продавати за гривні. Таким чином продавці, які повелися на їхню реєстрацію і думали зберегти бізнес, стали по суті заручниками, які змушені працювати на продаж нав'язаного окупантами товару. Такий бізнес, така форма мародерства. Кажуть, продавцям невесело. Не знаю, наскільки тотально це все, але в усякому разі вже пішла інформація, таку схему, як мінімум починають, і намагаються впроваджувати.

Приєднуйтеся до нас:

День 218. 29 вересня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

«Маленькими кроками звільняємо села, але кожна перемога полита кров'ю». Репортаж з передової на Херсонщині

Від мирного життя — спогади у фотоальбомі. Історія переселенців із села Таврійське на Херсонщині

На окупованій Херсонщині хірург торгує на ринку, аби не лікувати окупантів

«Знайти координати й вдарити по них»: як 18-річна жителька Херсонщини вираховує окупантів (фото, відео)