День 199. 10 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 199. 10 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 10 Сентября 2022 18:38

Сьогодні на базарі двое розхристаних " асвабадителєй" без зброї прицінювались до стареньких дирчиків і вєліків.


Мы знаем, какой страшной ценой даётся каждый отвоёванный сантиметр нашей Украинской земли...
Знаем .
Но, черт возьми, может, это и не правильно - мы радуемся новостям с передовой, плачем от счастья когда смотрим видео из освобождённых городов, сёл.
Мы вместе со всеми чувствуем, как это ВЕРНУТЬСЯ ДОМОЙ.
Даже атмосфера на улице поменялась - люди улыбаются!
Только что проехал огромный Урал , медленно так ехал , улица узкая.
И в какой-то момент случилось невозможное! Мы все стали кричать оккупантам - валите на@хуй, су@ки !!! Домой! Домой!
Это невозможно передать! Никто их не боится. Их презирают, ненавидят.
А эти в кабине пригнулись и даже не смотрели на людей!
Я люблю херсонцев , нас невозможно сломить.
Мы - Украинцы.
И женщины, и девушки, и старички, и парни.
Все! Все кричали им - на@хуй, су@ки!"


Тривожні новини надходять з Генічеського району.
В селах громади лютують російські військові: проводять обшуки, переписують паспортні дані людей та перевіряють право власності на транспортні засоби.
Особливо окупантів цікавлять учасники АТО — їх викрадають одразу. Є такі, які вже співпрацюють з ворогом, але забирають, не дивлячись ні на що.
Попередньо повідомляють, що подібну фільтрацію проводять так звані ДНР-вці.


Атом Мірібян, гауляйтер Чаплинки, вже втік. Достовірні джерела йому повідомили що треба тікати. Старі чаплинські еліти на місці.
До багатьох будуть питання


мені з усіх полонених росіян видався чесним один: сказав, що не їхав він нікого денаціоналізувати. Просто заробити - батько кинув з народження, потім мама, виховувала бабуся. Весь російський нарід замість того, щоб турбуватися про власних дітей закинутих, оті "трущоби" з якими їх влада все бореться, а вони її все вибирають, вирішила лізти в чужу країну. Так, має бути відповідальність. Ми теж відповідаємо за наші неправильні вчинки.

После войны в Украине образуется, как минимум, пять больших общностей людей:
- те, кто воевал на фронте,
- те, кто прожил войну в оккупации,
- те, кто жил на подконтрольной Украине территории,
- те, кто выехал за границу и вернулся,
- и те, кто потерял своих близких, своё жильё и имущество (тут будут люди из всех упомянутых выше категорий).
Общими у них будет любовь к своей земле и надежда на позитивные изменения в стране. А вот взгляды на эту войну будут очень разные, потому что все эти люди пережили разные ощущения. И требования к украинской власти от Киева и до Херсона у них будут очень разные. И жизнь свою они будут строить по-разному, исходя из полученного опыта.
Надо думать уже сейчас, как сделать так, чтобы все эти общности людей не стали враждовать между собой, выясняя, кто герой, а кто слабак. Не дай Бог это произойдёт, страна погрязнет в гражанском противостоянии, а нам и без того будет очень сложно ближайшие лет 5-7.
Ідея відновлення України (хоча я прихильник побудови НОВОЇ України) - гарна, але це занадто розмите поняття. Треба сформулювати більш точну пропозицію всім соціальним групам, щоб залучити їх в спільний глобальный проект побудови нової країни.
Уважно шукаю поглядом групу людей, які здатні надихнути і примирити украинців, але поки не бачу. Дуже сподіваюсь, що такі люди є, вони вже об'єднались і працюють над цим важливим проектом.


Збройні сили сьогодні знов будуть своім героїзмом та майстерністю дивувати весь світ, знов нові украінські подвиги будуть звільняти Україну та викликати повагу та шану у кожному кутку планети.
І знов вороги будуть виглядати жалюгідно. Чи наважиться на четвертий день українського наступу Міністерство оборони «другої армії світу» припинити мовчанку і хоча б щось офіційно заявити по рекордні темпи втечі російськоі армії, про багато сотен вбитих та полонених російських військових, про десятки одиниць кинутої та знищеної важкоі бойової техніки, про багато десятків звільнених ЗСУ населених пунктів?

Сьогодні  буду з нетерпінням чекати як повідомлень нашого Генштабу, так і спікера російського ГШ генерала Конашенкова. Чи наважиться це кумедне обличчя путінської армії вигадати якийсь новий мем, чи знайде сили назвати епічний розгром ЗС РФ  «жестом доброї волі»?

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів