От кАлоборанти, я так розумію, діляться на ідейних (росія-мать, рускій балєт, цєнності, скрєпи і тд) і на любителів грошей, що не пахнуть (бізнес чи виплати "на шару", на їх думку). Ще, може, типаж обіжєнних кар'єрістів.
І зараз вони сидять, слухають новини і прильоти, кусають лікті або збирають торби.
Про тих, кого змусили, шантажують - не йдеться.
Коли стоїть вибір стати зрадником або виїхати, чомусь для нормальних людей вибір навіть не стоїть. А тих кого змусили, лише шукають привід. І не треба вестися на ці потуги.
Никогда не думал, что буду скучать за этой дурацкой баржей с херсонскими арбузами.
Смеялся над ней. Сидел такой в офисе, закатывал глаза и говорил:
- Господи! Илон Маск весь Мир Интернетом покрыть хочет, китайцы за месяц строят многоквартирный дом, а мы баржу с арбузами запускаем из Херсона ????♂️
А как её не стало так и срать мне на Илона Маска и многоквартирный Китайский дом. Мне нужна Баржа с Херсонскими Арбузами!!!
Ломка у меня. Традиционная Августовская. Только в этом году ничем её не унять:(
Ми пропустили той кавуновий фест на Херсонщині до якого вже звикли, у Гопрі. Нині українські воїни фотографуються з кавуном і знімають відео - нам все зрозуміло без слів.
А це маленький кавунчик, який виріс на заході України. На смак, звісно, не цукор. Але то така альтернатива, що символізує життя біженця. З любов'ю, але хочеться повернутися до свого.
Ви навіть не уявляєте як рідко волонтерам кажуть "дякую". Тому коли волонтеру хтось купує чашку кави, робить щось приємне чи просто пише теплі слова, аж крила за спиною виростають.
Підтримуйте волонтерів, вони також вигорають і потребують позитивної віддачі.
Всіх обійняла, всім гарного дня (крім ру$ні)!
- Ах, у нас из-за вашей войны все так подорожало, - десь поскаржився мені у коменарях російськомовний чоловік з Німеччини.
- Ну, а в нас діти гинуть, родини гинуть, і ваші ціни - це як скаржитися на поламаний ніготь у будинку, де прощаються з загиблим, - відповіла я йому.
Він написав, що війною, типу, загалом не цікавиться, що йому до того, він вже 40 років живе у Німеччині.
А ще, глянувши що я з Херсона, сказав, що в мене ж, якщо я у місті, все добре. Я пояснила, що буде добре, коли ще більше дуп російських окупантів підніметься догори, аж до кримського моста, щоб і йому в Німеччині було видно. Чому про дупи? Бо то був якийсь пост, де засуджували Пугачову за те, що вона одягла щось там не те, а а її віці, мовляв, старі дупи треба ховати)). А цей чоловік з Німеччини, звісно, Пугачову засуджував)))).
Загалом, коли я дивлюся на мітинги у ЄС, де про ціни, то мене цікавить: скільки коштує, на їх думку, вбита дитина?
Мужик той мене забанив, до речі, чомусь). Після того, як я написала, що під час Другої світової були такі, що також не помічали війни.
Ех, так і не піднялась рука купити цього літа кавуна. Аж доки жіночка на сільському базарчику на Київщині не загітувала спробувати місцеву продукцію)))
Може тепер наважуся купити ще й одеського...
Цьогоріч херсонські баштани засіяли удвічі менше, ніж зазвичай. Але з вірою, що збирати будуть вже на звільненій землі. Окуповані кавуни продавали лише на місцевих ринках. Чимало їх поїхало до Криму. Багато ягід попеклося на сонці, тому довелося переорати. Але значна частина звлишилась для ЗСУ) І саме зараз вони найсмачніші!
чим мене свого часу (років 25 тому) вразило с.м.т. Високопілля Херсонської області - тим, що у них на 4,5 тисячі осіб населення було штук 12 команд КВН, і між ними була неабияка конкуренція з шоу-бізнесовими пристрастями та інтригами. там навіть була своя власна ліга КВН, де рубалися за звання королів високопольського гумору такі команди, як "Чорт побери" (найвідоміша, навіть у телеку побувала), "Небесні ластівки" (команда виховательок дитячого садка), "Червоні дияволята" (працівниці пошти), "Квартет "Ромен" (Будинок Культури), "Хороша компанія", "Фіолетовий бегемот", "Сніданок пеліканів", "Квадратне колесо", "Весілля чебурашок", "Зелений змій", "Блеф" та ін.
ну, тобто такий географічно-творчий феномен, такий оазис культури точно не можна було залишати під руzzько-фашистською окупацією.
до речі, ще з цікавого.
Високопілля - це колишнє німецьке лютеранське село Кронау. воно було засноване у середині ХІХ століття німцями-переселенцями. там взагалі до Другої Світової Війни був район з переважно німецьким населенням та колгоспи з назвами: "Роте Фройндшафт", "Нойдорф", "Ауфбау".
а села навколо Високопілля (звільнені або ті, які скоро звільнять): Потьомкіно (Ландау), Мар'янівка (Ней-Мангейм), Любомирка (Фірстенталь), Князівка (Фірстенфельд), Брусилово (Ебенфельд), Ольгіно (Ейгенталь), Суворівка (Ейгенфельд), етс.
і все це – Україна. зараз та надалі.
Тэги: