День 190. 1 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 190. 1 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 01 Сентября 2022 19:04

Ніч була стрьомною. Бахкало по всьому місту. А о 6-й як загуркоче щось страшне, як завиє. Думала, вони якісь вже страшні ракети запускають десь поряд. А то сусід свого драндулетика заводить.)) Щоб ти був здоровий. Раночку, незламні. Як ви там? В нас осінь почалася прямо з дощику, тихого, осіннього. Після спеки непогано. Але як там наші під дощем?


Люди пишут: "Что такого, если учитель математики, физики, химии будет работать в школе? Он же ничему плохому не учит."
Казалось бы да, но нет! Он часть школы, которая работает на врага. Без учителей математики и химии не работала бы вся школа. Не может работать школа, в которой есть один директор, завуч и охранник. Без учителей математики, географии и биологии не смогут на других уроках вытирать в мозги детей рашистскую херню.
Каждый нашел себе оправдание "я же только уборщица, я же только сторож, я только физрук, я только буду вести свой предмет без всякой политики." Это мерзкая попытка делать вид, что ничего не понимаешь и ты тут не при чём.
Если бы ты ни был нужен вражеской системе, то тебя туда не звали бы! И не важно, кем ты там работаешь, болтиком или колесом.
...отмазка "а на что им жить" не проходит. Все учителя продолжают получать зарплату от Украины.
С 1 сентября тех, кто совесть не продал!


Осінь. Цього року не люблю її ще більше, бо вона, скоріше за все, теж буде вкраденим шматком життя. Адже більшість з нас застрягли на 24 лютому, Але сподіваюся. Без надії вижити неможливо.
P.S. Кращі друзі під Херсоном. Там дуже гаряче. Думаю про них цілодобово. Підтримайте їх вірою, будь ласка.


Херсонці діляться подіями сьогоднішнього дня:
до кого з наших потрапляють рублі, той намагається їх обміняти на гривні відразу або скупляється в тих же аптеках.
Мінялами бути небезпечно. Тільки що забрали чоловіка. Спочатку до нього підійшов якийсь "мужичок", спитав, чи той міняє. А за якісь хвилини - забрали російські військові мінялу.
Усі налякані. Відчуваєш безсилля - на твоїх очах забирають людину, а ти нічого не можеш вдіяти.


Что-то нечесть стала ещё более нервной ????
Ребят, будьте осторожнее с телефонами, подписчики сообщают, что сегодня особенно досматривают на постах в Херсоне.
Лучше удалите новостные паблики.

Знаєте, чому весь світ обов’язково почує фразу: «УКРАЇНА ПЕРЕМОГЛА У ВІЙНІ З …»?
Бо саме українці стоять по декілька годин у черзі, щоб здати кров пораненим!
Бо саме українці закривають збори у декілько десятків, а то й сотень гривень за 30 СЕКУНД!
Бо саме українці можуть збирати на 3 байрактари за 3 дні, але «випадково» зібрати і на четвертий! БАЙ-РАК-ТАР!!!!!
Бо саме українці при евакуації з окупованих територій чи територій активних дій, йдучи по воді в холодригу розтрощеним мостом, несуть НА РУКАХ своїх ТВАРИН! бо це - рідні!
Бо саме українці, рятуючись від війни в інших країнах (дякую особисто усім за прихисток та допомогу), не змінюють паспорта, не притворяються місцевими чи кимось іншим, а гордо підіймають голову, одягаючи вишиванку, зустрічаються на великих акціях, щоб розказати всьому світу, що ми - українці!


На честь закінчення літа жимолость під моїм вікном зацвіла ще раз. Сподіваюсь, це добрий знак про якісь зміни, бо це нескінченне літо пройшло для мене без єдиного радісного дня. Це було жахливе літо повне розпачу, болі і невиправданих очікувань.
Але вже нарешті прийшла моя коханна. Осінь завжди приносить мені найбільше задоволення від життя. Це моя пора року.
Ну, давай, осінь! Будь ласка! ????


Іноді мені вже здається, що я не така вже травмована, що трохи навіть адаптувалася і можу якось жити далі. А тут доля підкидає когось, який каже на захист русні «а що вони можуть, ось вийдуть на протест і їх звільнять з роботи і дітей не буде чим годувати, а їх не чекають як українців по Еаропах".

І червоне полум'я застилає мені очі і я кажу, хай ваша рашка зчезне, а краще стане Маріуполем, хай сидять під бомбами у підвалах, п'ють воду з батареї, вмирають від ран, голоду і стресу і стогнуть, "ми нічого ж не робили, за що?" І мабуть всіх вмираючих руських зігріє те, що їх нарешті десь тепер чекають у Європі з пособієм і спортзалом на 500 осіб.


Від бахів не ховаємось. Віримо, що працюють наші "хірургічні спеціалісти". І працюють успішно. Ніхто з родичів поки не хоче до нас у підвал. Кажуть, а може це затягнеться ще на місяць. Ми й самі не ховаємось. Зараз саме небезпечне, це саме їхнє ППО, що намагається ракетами збивати хімарсові снаряди. Інколи ці ракети не самоліквідовуються у повітрі і залітають у будинки людям.


Окупант демонстративно планує запровадити "класичну українську" - нібито для тих, хто "напише заяву на вивчення як рідної" (але просто уявіть наслідки такої заяви для батьків - це ж відвертий суїцид).
Цікаво, "класична" - це яка? Як вони собі уявляють "класичну українську для окупованих територій"? Короткий розмовник для пропагандистських зйомок + тексти народних пісень?
Головне, щоб в Україні цілий натовп адептів "язикнаш" і "Росія не має монополії на язик" (з когорти "ніасіліл державну за 30 років") не рвонув вибивати з бюджету гранти і субвенції на підготовку симетричного "підручника української російської". Бо така спокуса...


Сьогодні на херсонському базарі розпродували россійськи сімки на телефони з величезною знижкою у 200 грн. Продавці зазивно кричали: "Паслєдняя распродажа"!!! Завтра уже не будет!"Та паслєдняя, паслєдняя, кажу, кому вони завтра потрібні будуть.


життєйський анекдот:
На телефон українського бійця приходить повідомлення:
- Переходьте на бік Росії і війна скоро закінчиться.
У відповідь:
- Спочатку треба звільнити Херсон, Донецьк, Луганськ, Крим... А потім ми переходимо на бік Росії

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів