День 189. 31 серпня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 189. 31 серпня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 31 Августа 2022 19:30

Думаю, що історія із епічним зашкваром довбойоба Стремоусова, який пафосно віщає про те, що "Херсон больше никогда не будет нацистким"... з готелю, який розташований у Воронежі... стане дуже потужним претендентом на статус - найбільш тупого й позорного зашквару російських підрозділів ІпСО.
Втім, його ж спіч про "промежность"... також цілком здатний претендувати на це "високе" звання...
Ну чому, у російські колаборанти потрапляють абсолютно дебільні особи... це, мабуть, якась стала тенденція...навіть, цікаво стало...?


Гуманітарна ситуація в Херсоні погіршується. ????Орки вилучають українські термінали з магазинів - розрахуватися українською карткою буде складніше. А ще сусідка по підїзду, яка з перших днів бігала за російською гуманітаркою й ходила з пакетом "единая россия" ????(слава Богу, розуму вистачило хоча б паспорт рф не брати) сьогодні голосно скаржилася перед підїздом - їй сказали, що більше допомоги від росії не буде.???? Бо Україна розбомбила усі мости. ????І усі співробітники гуманітарної місії росії з Херсона виїхали, бо "как можна работать в такіх условіях?"


254 депутата зібрались покерувати країною.
Один із них поїхав на Херсонщину, і їх лишилось 253.
Білий вірш пам'яті депутата Ковальова.


Смешны потуги нардепов спасти репутации своих партий и своих коллег в эфирах на TV и телеграмканалах. Разве можно после того, что произошло с Украиной спасти репутации сброда блатных от "Слуги народа" или мародёров (2014-2019 г.) от порошенковской ЄС, или проклятых предателей от ОПзаЖ, или балаболов от "Батьківщини", или смешной детский сад от "Голоса"? Нет, это всё надо выбросить в самую вонючую мусорку.
Але більш за все мене хвилює відсутність публічної реакцїї Офісу Президента на заяву НАБУ про причасність керіництва Запоріжськой ВЦА до розкрадання гуманітарної допомоги біженцям і армії на десятки мільйонів $ США під час війни.
Якщо це фейк, то зробіть офіційну заяву про те, що це наклеп ворогів. А якщо це, не дай Боже, гірка правда, то я хочу негайно побачити подання Президента до Верховної ради про зміни до статті Кримінального кодексу про покарання корупціонерів - від працівників сільради і аж до Президента - довічним ув'язненням з повною конфіскацією майна за взяті/вкрадені 100$ і більше.
А інакше я не розумію, за що гинуть наші хлопці в окопах і українські діти в своїх домівках ????


???? Щось пішло не так ????
Окупаційний "Херсонський ґасударствєнний університет" (незаконно створений окупантами на основі захопленого ХДУ "навчальний заклад") звітує про те, що прийом на навчання подовжено... до 15 жовтня!
Звісно ж окупанти брешуть про великий наплив абітурієнтів (а де ж світлини цих черг?), от тільки все і так зрозуміло. Херсонці відмовляються вступати до псевдоуніверситету, дипломом якого можна буде скористатися хіба що в туалеті.
Тож через фактичний брак абітурієнтів недовиш і подовжує роботу своєї "приймальної комісії".


Шановні батьки, які збираються відправляти своїх дітей до раша шкіл!
Ви мабуть чули, що начебто для безпеки в школах поряд з вашими дітьми весь час будуть знаходитись російські військові.
Пам'ятайте, що ваші діти будуть знаходитись поряд з гвалтівниками і вбивцями ( згадайте Бучу, Ірпінь).
Також не виключена можливість терактів, щоб звинуватити у цьому ЗСУ. Згадайте Беслан. В разі погіршення ситуації орків на Херсонщині також є загроза, що діти можуть опинитись в заручниках. Пам'ятайте, з ким ми маємо справу.
Бережіть своїх дітей.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів