День 183. 25 серпня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 183. 25 серпня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 25 Августа 2022 19:23

Майже чотири години без світла та води у люту спеку! Таке життя нам влаштували асвабадітелі.


Херсон, Лазурне, Залізний порт. Зазвичай у ці дні закриття сезону… цього року він не відкривався. Немає усвідомлення, що літо добігає кінця. Кожен день як один. Від 24.02. Вже півроку. Окупанти і вся ця держава-агресор забирають в нас життя, навіть у живих.


????????Українські волонтери: купують супутник, бронетехніку, дрони, байрактари, гвинтокрили.
☠️Російські волонтери: "Братья, сейчас мы объявили сбор средств на воду нашим бойцам. Погода очень жаркая. Работать в таких условиях очень тяжело. У местных брать воду не рискуем, могут отравить. Поэтому закупаем только в бутылках".


Вчора над окупованою Херсонщиною майорів жовто-блакитний прапор????????
Я чудово знаю, що може трапитись в окупації з людиною, у якої російські військові помітять українську національну символіку чи просто кольори українського прапору.
Дівчину з жовто-блакитною заколкою на волоссі забрали просто з вулиці і увели у невідомому напрямку. Ще одній моїй знайомій, яка була вдягнена у сині джинси та жовту футболку «настоятельно рекомендовали» на орківському блок-посту так більше не вдягатись. На мою жовту спідницю косились так, що думала просверлять мене поглядом.
Я знаю, чого вартувала сміливість повісити НАШ ПРАПОР в окупації. І так само знаю, наскільки це важливо для НАШИХ людей!


Читаю їхню методичку про себе і тут кажу чоловіку (з іронією)«мені подобається відповідь «Руссия - демократичная страна…», дитина (7років) почула і каже «ага, мама, якщо тобі подобається росія, то їдь туди і виживай там», тепер точно знаю, що за мою дитину я спокійна)))


В лісових пожежах на Московії винувата українська диверсантка Роза Вєтрова


Скажу чесно. Дивлюсь іноді кадри пропагандонів, цікаво, що вони в очі заливають.
Цей кадр з пропагандоньского відео про Херсонську область.
Тарас Григорович Шевченко, який всім серцем мріяв про вільну Україну і поруч тряпка-аквафреш. У таких мілочах помітно, що навіть не встигають підготуватись до приїзду знімальної групи.
Відео взагалі про те, як буде добре Херсонській області у складі р*сії. Якісь люди булькають про те, що «р*сія тут нафсіда», хоча 31 рік прожили при Україні. Ну зі зрадниками окрема розмова, вірю СБУ розбереться.
Але хочу просто закцентувати увагу на цей погляд Тараса Григоровича, який ніби дивиться на все це з думкою: «Переживемо і вас»


Росіяни фотографують паспортні дані тих, кого бачать неподалік своїх військових об’єктів.
Погрожують, що як раптом щось прилетить по позиціях — знайдуть цих людей і покарають як корегувальників і наводчиків вогню. Зокрема лякають розстрілом.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів