День 180. 22 серпня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

День 180. 22 серпня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

Автор: Євген Веселов 22 Августа 2022 20:00

Після кількамісячної окупації, митарств біля Василівки, сірої зони, побачивши український блокпост із синьо-жовтими прапором, важко втримати сльози. Вони течуть, ти їх витираєш, а вони все одно течуть. Щастя бути вільним навіть під звуки сирен повітряної тривоги.

***

Новини з Херсонської області від самовидців – переказую.

До нас в магазин щойно заїхали «туристи», 2 ворожих військових, беруть там мінералку, сир, ковбасу і тут один другому каже:

- Слишиш, а может семачек вазьмьом?

- Ну можна, да.

Продавчиня каже:

- Вам які, велику упаковку чи маленьку?

Ворог:

- Та давайте пабольше, штоби на всех хватила.

Усі, хто стояв у черзі за ними, ледь стримались, щоб не заржати.

***

Тож, до старту змагань пам‘яті Чапаєва лишилося … днів.

Пливіть, доки вода в Дніпрі не охолола)

***

Не хочу ображать нічиїх світлих почуттів, але без варіантів.

Нам підвалило щастя. Тут у Херсоні братські геральдісти-любителі та  емблематики повернули щось від коріння - двоголового орла, схожого на індика, затвердженого комусь і навіщось ще аж Олександром першим. Не знаю, чи в курсі Лєнін, якого нам теж наполегливо повертають, чи не стражда від резус-конфлікта?

А от я не знаю, що й робить тепер із цим щастям.

А ще другий день ідуть свята рос.прапора. Харатьян приїжджав і "нє вєшал нос гардемарінам", Дюжев, кажуть, був, Буйнов і  Дюни на півшишечки - Рибников 1 шт.

От не знаю, що і з цим щастям робить теж.

Але нові, іздрєвлє говорящіє на югє "на родном русском языке" журналісти та пресс-службісти в групах уже добряче - далі цитата - "освЯтили мероприятия".

Цвєтісто розповіли, як від "мало до велика" прийшов та зробив "шаг в новый виток" весь Херсон, і як "развИвались флаги".

Ну й інше пафосне глумлєніє над язиком Пушкіна й Тургєнєва здійснили заради свята. І далі святкуватимуть ще.

Польова ж каша буде!

***

Від чого у херсонців поліпшується настрій. Останні "гарячі" новини, які мені переповідають. "Дуже красиво тільки-но прилетіло. Весь міст у диму,  у Олешках щось горить".

***

Все дуже гарне, добротне в прекрасному стані...І раптом продаж...

Страшне сьогодення....

***

На Херсонщині в селах Бехтери і Круглоозерка завуч школи з дільничним та іншими людьми, які підтримали окупаційну владу, ходять по домівках де є діти і вимагають відправляти їх до школи, повідомили місцеві жителі.

***

Листи з Херсона. Із хорошого: в нас чомусь почала працювати "Воля" це було настільки неочікувано, що я не можу змусити себе відчути бодай якусь радість, я дуже відвикла дивитись відео та фото на великому екрані, все здається аж надто гігантським. Чоловік довго довбався і матюкався налагоджуючи все, погано бути в росії, бо скрізь потрібно використовувати vpn, ну і всілякі парашські антивіруси.

В місті за останні 3 дні стало дуже багато контингенту з маркуванням V, а Z-ки теж нікуди не поділися. Позавчора чоловік бачив як до тієї зруйнованої військової частини двоє окупантів заводили людину в цивільному із зав'язаними очима. Що було далi з цим дядьком невідомо.

Сьогодні я збиралася на концерт Харатьяна, Буйнова, Космоса з Бригади, Наталі Сеньчукової та Віктора Рибіна. Ну, просто було цікаво подивитися хто прийде, можливо, побачу когось із знайомих. Ворога (і його посіпак) треба знати в лице. Ну і взагалі цікаво...але я дуже довго фарбувалася і прийшла, коли все скінчилося. Якась бабуся запропонувала мені триколорну стрічку, я відмовилася і пішла далі, сцену і агіт-палатки вже розбирали, скрізь було стла-силенна поліцаїв. В одній купці штук 40, і потім ще далі кілька таких купок.

Зараз вже трохи важче чекати...

....а ще додалася така штука як усвідомлення того, що на тебе можуть "настучати". Я знаю, що можу зустріти кілька знайомих, які прихильні до окупаційної влади і навіть отримали посади і, якщо я цим людям скажу, що вони кончені, наприклад перестрiвши їх на вулиці, то до мене можуть потім "прийти".

..., які можна зарахувати до "укронацистських", це так вони називають все, що хоч якось не узгоджується з їх світоглядом. Дуже скучила за українським Херсоном, за життям, яке у нас забрали.

Я вже потроху вичерпала всі свої способи "не звертати увагу", а в мене їх було дуже багато. Коли ми вже проженемо цих глистів?

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів