День 176. 18 серпня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

День 176. 18 серпня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

Автор: Євген Веселов 18 Августа 2022 19:45

Вони знали, але не попередили, бо боялися, що почнеться паніка...
Це Пи#дець, товариші....
Це просто Пи#дець...
Хлопці, що померли у Бузковому парку, обороняючи Херсон за допомогою пляшок з "коктейлем Молотова", зґвалтовані жінки, активісти що пережили катування, чи не пережили...
Паніка? Та ви шо?
Як що вони знали, вони повинні були евакуювати людей!
Саме вони! Саме тоді, коли це ще можна було безпечно зробити!
А не ми й інші НГО та волонтери, по чайній ложці, по одній машині, кожного разу боячись щоб її не завернули та не обстріляли.

***

Cьогодні, прочитавши в новинах про тих, хто колаборує в територіальних громадах Херсонської області, вкотре переконалась, що :
1) треба беззаперечно довіряти своїй інтуїції
2) цінності - принципово важливий критерій для відбору партнерів - якщо їх не поділяють, значить вони інші і в будь-який момент знехтують вашими цінностями.
Бо як воно відчувалось на самому початку, так тепер все і проявилось. Треба було собі довіряти і застерігати всіх про цю небезпеку. І не йти на компроміси внутрішні. Натомість вийшло так, що ці громади мали доступ до ресурсів, до навчання і поїздок за кошти платників податків інших країн. А тепер вони з ворогом і тероризують і допомагають вбивати наших людей в своїх же громадах.

***

Мене взагалі вкурвлює наша влада. До херсонців Верещук звертається постійно, щоб вони виїжджали, хоч росіяни випускають по 40-50 машин за день. Але ж харків’ян із Салтівки можна вивезти, росіяни їм не заважають? Де евакуаційні автобуси, де допомога? Що там робили в гуртожитку досі ті 7  загиблих (Царство їм Небесне) і 17 поранених, серед яких 11-річна дитина? (Станом на 18:00 18 серпня – 17 загиблих, - прим. ред.) Та ще й люди з вадами слуху? Невже не можна було їх вивезти централізовано?

***

Тільки вдумайтесь, росіяни на Херсонщині позаселялись в чужі оселі тих, хто виїхав, де нажите чуже майно. Завезли родини, дітей та думали, що їх чекає щасливе життя у цих домах? Ще й хотіли щоб «дорого-багато», обирали з краєвидом на Дніпро.
І для них це рахувалось нормою, а мова йде про сім’ї керівного складу.
Думали, що ППО захистить від ЗСУ і партизанів? Певний час наші Збройні сили дійсно не могли дістати до рашистів. Але зараз все інакше, тому родини росіян відправляються назад — у свої сараї або ж на той світ.

***

Такий сумний настрій останні шість місяців. В нас відібрали все, навіть якщо домівки вціліли, ми не можемо в них бути і жити своїм життям, на повні груди дихати рідним повітрям...
Так болить мій Херсон...

***

Пропагандист з Москви зняв у Херсоні псевдодокументальний фільм про "руССкій" Херсон. Він взяв інтерв'ю у кількох місцевих колаборантів, які від імені усіх херсонців розповіли свої хворі ідеї про наше минуле та майбутнє. Гидота та фейки.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів