День 174. 16 серпня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

День 174. 16 серпня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

Автор: Євген Веселов 16 Августа 2022 19:30

Горіла соооснаа, палала.

До речі, я ніколи не відпочивала в Криму.

***

А че они так с полуострова драпают? Случилось че? Отдыхали б себе мирно. Ну, подумаешь, маленько сдетонировало. Это ж не в надувной круг на пляже прилетело. Круг, в котором плещется ребёнок.
Не коляска девочки Лизы.
В чем дело-то? Не понимаю.

***

Жарт дня з окупованого Криму: "Міст через Керченську протоку ображається тим, що йому доводиться чекати черги... тоді як по інших об'єктах прилітає поза чергою". )))

***

Кожного дня дощ, дощ, і дощ. Ще й з грозою. Я такого серпня на Херсонщині не пам’ятаю.

***

Російські військові деморалізовані. Пошкодження мостів тільки додало сумнівів чи залишаться вони живими після такої «спецоперації».
Щоб підняти моральний дух оркам роздають роздруківки, що Україну створили більшовики і зараз росія стримує фашизм і «бандерівщину». Але після того, як на їхніх очах горять склади й казарми — не дуже допомагає.

***

Знову снилася війна. Моє місто в облозі, готуємо на дровах, холод і я все чекаю свого хлопця з боїв. Це не мої спогади, може мені наснився чужий сон, може минуле , бо я знаю що зараз в мого хлопця інша зброя ніж була в моєму сні. А колись ми були такі смішні і безтурботні. Ходили дивитись захід сонця на індустріальний міст і нічого не знали . Я так скучила, я не бачила його вже майже півроку. І весь цей час він не мав жодного дня звільнення . Хай москалі горять у пеклах, зі своїми мемасиками про війну і соплями як вони від неї втомилися.

***

На ринках у Херсоні кавунів гори. І коштують нині — 3,5-4 гривні за кг. А на заході країни ситуація протилежна: замість херсонських кавунів — у кращому випадку, одеські. А в основному продукція з Туреччини чи Молдови, за захмарними для серпня цінами у 30-40 гривень за кг.

***

Пачему Крим не закривают?? Кругом машини з незалєжной!!
Типовий коментар на сьогоднішні вибухи в Калаї на кримських пабліках. Відчуття оточеної фортеці і небезпеки
Цікаво, а фільтраційні заходи, як на Херсонщині, теж будуть? Кримським друзям треба бути обережними, а понаєхам нехайщастить))

***

Собачки у звільнених селах Херсонщини теж радіють волонтерам. Вони довірливо дивляться в очі людині без зброї, яка приїхала з допомогою в їх село. Може й їм дістанеться щось смачненьке. Радіють, що нарешті пішли чужинці/злодії, які пристрелювали собак безжалісно з автоматів. Бо ті наводили жах на непроханих гостей. На збір до волонтерів вони приходять традиційно разом зі своїми господарями, разом проходячи через труднощі війни!

***

Днями на засідання антикризової групи в широкому форматі говорили про ціну окупації Херсонщини. Рахували. А сьогодні почув, що бюджетний запит на серпень склав 6 млрд рубчиків. Тому цілком можна рахувати ціну окупаційного режиму Херсонщини від 250 до 500 мільйонів доларів на місяць.

***

Реалії окупації Херсонщини. Рашисти/російські нацисти загажують територію, що несе загрозу життю херсонців.
Село Геройське (Прогної) Чулаківської територіальної громади.
"Небезпечно і їздити і ходити і жити.." Так пишуть жителі села.
За інформацію сільського голови Олександр Мусієнко та жителів села на мінах підірвалися вчителька Ольга Шевченко, а її сина Тараса тяжко поранено. Загинули через підрив на мінах Володимир Щербина, Сергій Мокляк.
Просто тяжко читати такі новини.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів