День 164. 6 серпня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

День 164. 6 серпня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

Автор: Євген Веселов 06 Августа 2022 19:15

Про росмову в Україні: зверніть увагу, якою мовою розмовляють колаборанти зараз. Збаровський, Нижні Сірогози. відео дивлюся - російською чеше. За даними перепису 2001 року, коли ще був Нижньосірогозький район -там проживало 82,2% українців, рідна мова українська - 80,3%.
Сальдо, який преккрасно володів українською мовою, "раптом" почав її забувати якраз перед нападом росіян.
Хоча, звісно, є колаборанти, які думають, що вони розмовляють російською вже, насправді у них простий "хохляцький" суржик і таким він буде для росіян завжди - потішні шароварні клоуни.

***

У перші дні війни ті, хто залишився в Херсоні, називали зрадниками тих, хто поїхав у перші дні війни. Зараз інша тенденція. Тому, завжди зважаю на людський фактор, який вимірюється невеликим відсотком тих, кого болісно ципляють рішення щодо власного життя інших ))

***

Російські пропагандисти стверджують, що сальда отруїли. Я от також підтримую цю версію. То, певне, все херсонські кавуни - вона так діють на колаборантів - вурдалак. Саме херсонський кавун, а не часник, найбільш ефективний засіб.

***

Я не думаю, что моей внучке стоит возвращаться в Херсон пока нет ответа на вопрос: что там будет завтра, через месяц, через год.
Надо бы учредить пожизненную Нобелевскую "Премию мира" для группы учённых, которые придумают формулу окончания этой войны. На политиков с их "коронами" и личными амбициями у меня нет надежд, они играют в свои игры и у них всегда всё хорошо. Главное, чтобы в этой формуле была понятная мотивация (без пафосных и бесполезных лозунгов) для возвращения домой миллионов украинских беженцев. Бо якщо вони не повернуться, то ми програли цю війну ((.

***

Доки херсонці, а не пришлі, не повернуться в Херсон, перемоги не буде. Бо Херсон український по суті, по історії формування ментальності, по освіченності, по…». Він в гарному сенсі - провінціальний, теплий, толерантний, … Він просто наш Херсон❤️ А якщо згадувати імператорів, які пробували освоювати ці теріторіі, то давайте тоді з часів древніх греків. Само місто зберігає Ліберальні цінності, які були сформовані десятками поколінь!!!

***

- Як вас звати?
- Байрактар Павлович.
- Так, рік народження не питаємо.

***

Сумна доля колаборантів.
Сальдо при смерті в комі.
Єфіма — заступника гауляйтера Нової Каховки, а фактично куратора Каховки росіяни публічно звинуватили у розбої і затримали.
Вертикаль влади окупанти вибудовують зі злочинців. Хоча при українській владі Єфім займався фермерством, а при росіянах взявся за старе. Як я постійно кажу, у зрадників вибір не великий: або смерть або в’язниця.

***

Персики з одного дерева вже з,їли і роздали, оце друге достигає. Але мало, та й саме деревце нижче мене зростом. Але деякі гілки палками доводиться підпирати, щоб не зламалися. А які у вас позитивні новини? Бо в мене це вже всі. А нє, є одна позитивна, але її розповідати не можна.)) Хоча й негативні ще більше не можна розказувати.(( Отак і залишаються одні квіти і плоди. Але, дякувати Богові, живі і здорові, чого і всім бажаю. От бачите, ще дві позитивні новини є)).

***

…Орки в Херсоні діляться на три види. Є «космодесантники» – це росгвардія, яка повністю екіпірована (їх є два види, розрізняються формою). Є середня ланка – звичайні військові. І є чмоні. Чмоню впізнати легко: вони вдягнені як попало, верх від однієї форми, штани від іншої, берці на п’ять розмірів більші, а на зріст чмоні – нашим жінкам по нагрудну виточку.

Спостереження 1.
У мене по сусідству поселилися чмоні. Чмонь багато. Біля воріт у двір стоїть будка охоронця, і от за цією будкою чмоні з гамна і гілок побудували дивну споруду. Натаскали дошок, листів фанери, кілька шин – типу укріплення. Тобто якщо «ворог» почне заходити в ці ворота, то чмоні вогнем з цього «укріплення» їх зустрінуть і відіб’ють.
Щодня чмоні вигадують щось нове. Недавно чмоні, які стояли на посту, після зміни не пішли, а почали бігати по двору і збирати різний мотлох. І з того мотлоху вони зліпили ще одне «укріплення», але розвернуте воно в бік глухої стіни. Що їм це дасть? Я не розумію.
Якщо прилетить зверху – їх просто змішає з пісочком з тих мішків, які вони натаскали… Спостерігаючи за «другою армією світу», я думаю, що фільми типу ДМБ – це не комедії, а чиста правда. Начальство сказало: «Надо укрєпіться!» - і вони зліпили що могли. Але сидять чмоні у першій халабуді біля воріт, а друга мабуть резервна. Мені постійно хочеться підійти до них і спитати: «Навіщо ви ото зліпили?», тобто «Оце воно щоб що?..»

Спостереження 2.
Ввечері бачу – один чмоня виходить за ворота з телефоном. Комусь дзвонить, потім до нього приїжджає чувак на велосипеді і передає якісь пакетики з білим порошком. Чи навряд «друга армія світу» замовляє мікро-дози цукру чи дитячої присипки. А після тих пакетиків чмоні у дворі грають у футбол половиною цеглини і будуть дивні архітектурні споруди.

Спостереження 3.
Іду нещодавно до свого магазину і бачу – на вході стоїть чмоня з автоматом і нікого всередину не пускає. Автомат в половину його, як-то кажуть – він за цим автоматом сховатися може. Через годину я повернулася і дізналася, що це було: в магазин за сигаретами зайшов середній командний склад. А оскільки вони дуже бояться партизанів, то поставили чмоню з автоматом. Ті двоє купили сигарети, пиво і аж 4 рулони туалетного паперу на двох. Може вони забезпечують особовий склад? Але для особового складу чотири рулони паперу – малувато, а для двох чмонь – забагато. Я гублюсь у здогадках.

Спостереження 4.
Після тривожної ночі з вибухами зранку в неділю в наш магазин забігли чмоні – перелякані, очі на лобі. І кажуть до продавчинь, яких вважають «своїми»:
- Дєвочки, ви прєдставляєте – нас убіть хотєлі!!! Ракета летіла! Дєвочки, нас-то за что убівать???»

Спостереження 5.
В Херсон понаїхало ДНР-ЛНР і кримчаків з родинами. В Херсоні вони скуповують техніку, кажуть що дуже дешево. Скуповують телефони, у знайомого якійсь айфон 13-й купили за 93 тисячі – і сказали, що це для них дешево, і що вони зекономили 30 тисяч. А ще кажуть, що в Криму вся техніка «сіра», а у нас нормальна. І якось недавно викликають орки мікроавтобус на стоянку біля «Епіцентру». Водій під’їжджає, а там стоять троє орків з величезною плазму. І це вже було після другого Антонівського мосту. Спочатку орки пробували запхати плазму в коробці у звичайну легковушку, нічого не вийшло, викликали мікроавтобус, погрузили і повезли на Таврік. Вони все, що скуповують, десь в одне місце стягують. Цікавить – як вони його далі будуть везти? Через лінію фронту чи через закритий міст? Але головне питання – коли? Схоже, що скоро – в Херсоні повскривали причали і понабирали човнів. Отже, чекаємо, як та плазма в човні попливе.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів