День 163. 5 серпня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

День 163. 5 серпня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

Автор: Євген Веселов 05 Августа 2022 19:38

Тримаючись за батьків, малючки навіть не підозрюють, що батьки тримаються за малючків.
***
Якщо тенденція збережеться, буряти скоро будуть внесені до червоної книги.
***
163 день війни. Усе летить шкереберть. У Херсоні важко і страшно. Кожен, хто залишився, має вижити. Кожен, хто виїхав, намагається бути максимально корисним.
Не жарт. На Херсонщині призначений окупантами колаборант дзвонить справжньому директору установи, який зміг виїхати, щоб той заплатив комунальні рахунки
***
Довелося відвідати лікарню як ВПО.
По-перше, дякувати електронному декларуванню моя картка завжди зі мною.
По-друге, медперсонал висловлює симпатію і підтримку.
В одному з кабінетів лікар каже: чекаємо повернення херсонського кавуна, в іншому - КОЛИ повернетеся у Херсон, то... (далі рекомендації по темі).
Масажист "посунув" графік, щоб мене вписати, бо ми ж чекаємо на визволення Херсонщини і раптом вам треба буде повертатися)
***
Сьогодні російські пропагандони знімали відео, як "ремонтується" фасад гімназії №6 у Херсоні. Тієї самої гімназії, яка постраждала від російських обстрілів іще на початку березня. Цікаво, що розкажуть у відео. Ставимо ставку на те, що в усьому будуть винні "кляті американські хаймарси".
***
Я раньше думал , что все эксперды и невменяемые сидят в Фэйсбуке. Пока не загрузил тик ток... У нас там целая армия ноющих, знающих и прочих экспердов... кадыровские тиктокеры нервно курят в сторонке)))
Удалил тикток... И продолжаю думать над удалением Фейсбука.
***
Не понимаю, чего можно бояться в лесу.
Бояться есть смысл в городе, потому что все беды от людей, а в лесу, где вокруг на километры - ни души, бояться незачем. Тут - в абсолютном безлюдье - истинная красота, чистота и гармония.
Ну - шумно вспорхнёт из под ног испуганный фазан, ну - утка с выводком, крякая взлетит из болотца, ну - закричит дурным голосом над головой потревоженный удод, ну - кто-то там в высокой траве зашуршит, убегая/уползая от вас, ну - безвредный паук, величиной с воробья, свалится с ветки вам на голову... Красота же! 
Я давно понял, что из города надо валить, пока при памяті
***
Пропагандисти заявили про погіршення стану "гауляйтера" Сальдо. Зрадника підключили до ШВЛ і ввели в медикаментозну кому…
Сподіваюся крапка близенько!

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів