Автор: Євген Веселов 04 Августа 2022 18:37

День 162. 4 серпня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 162. 4 серпня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Цинізм ситуації, на мій погляд, закладається в тому, що «видавивши» за допомогою озброєних людей, просто по-бандитські, 70% населення міста, поставивши де-факто тих, хто залишився на коліна (зв’язок закрили, гривню закрили, блокпости розставили, незадоволених на яму,…), проводити те, що вони називають референдумом, привозячи гастролерів для «картинки» на своїх телеканалах… і при цьому бідкадитися, що знайти колаборантів складно… Перелік можна продовжувати. Але потрібно зрозуміти, що окупувати територію і захопити в полон душі та свідомість людей це різні речі.
Україна не Африка, яку можна було в свій час колонізувати. Це каїна вільних людей, яка ніколи не проміняє цінності свободної Людини на «всезагальне одобрямс». Філософія «сильної, централізованої влади» проти ліберальних цінностей це те, що нас принципово розділяє з тими, хто захопивши території, будівлі та кабінети, думає, що це назавжди. Точно - НІ. Бо так 100 років тому думали і більшовики. Чим це закінчилося - всі знають.
Всім потрібно розуміти, що навіть тимчасова окупація свідомості власних громадян має свій термін використання. Бо цінності вільного світу завжди перемагають удавку рабства!!!

Ушльопок кірілка стрємоусов (тварина, яка на службі у рашистів) вже визначив результат "референдума" :-) Ну щоб ніхто не мав сумнівів, то езультат вже визначено і без формальностей :-) Ось цитата: "Около 80% жителей Херсонщины готовы отдать свои голоса за возможность быть в составе единой России, неукоснительно следуя концепции «Объединяй и здравствуй». "

Сальдо.
Кто не знает, это один из ключевых коллаборантов Херсона, сейчас стал губернатором от ВГА р*ссии.
Бывший мер. Он был мером, когда я еще школу заканчивал в городе и продержался на этой должности 10 лет. Воровал с упоением. Прогибался под всех у кого была власть, еще с 1998 года.
Я встретил его за 8-9 месяцев до войны в городе, в Херсоне. Он ходил по домам людей, что-то раздавал, шел с цветами, в нашем дворе. Я жил в центре города, у нас как раз дом недалеко от облгосадминистрации. Я сидел на лавочке, дочь отвел в садик и что-то выкладывал в инстаграм, кажется.
И вот он прошел мимо, со своими помощниками. Я подумал еще - это же политический труп, что он тут делает.
Сейчас, если бы я знал, не смотря ни на что, на то, что я христианин - наверное, нанес бы ему травму. Без угрозы для жизни, но постарался бы нанести вред. Чтоб он подольше восстанавливался. Потому что это то, что я мог бы сделать для лучшего блага страны.
Ведь то, сколько вреда этот лжец приносит нашему региону…
Улыбается на камеру. Шкерится.
А ведь он один из тех, на ком держалась уверенность р*ссии, что они могут зайти.
Много гнева. У меня много гнева. Этот человек подлец и он вырос среди нас.
Я не представляю, что у него внутри творится. Он же предал всех, людей, которые жили с ним в одном регионе. Которые верили ему. Сейчас сотни тысяч херсонцев потеряли все. И наш регион просел особенно.
Но по лицу видно, что он же гниет изнутри - он же стал стариком за полгода.
Думаю про ту встречу во дворе на лавочке сейчас часто.
Одно знаю - ему суд давно готов. Здесь на земле, от партизан и прокуратуры Украины. А потом и перед Всевышним.

Росія напала на Україну. Росія використовує зброю та економічний шантаж як головні інструменти досягнення цілей. Росія вбила тисячі цивільних і військових. Росія зруйнувала наші міста і села.
В цей час Amnesty International каже, що ми розташовуємо військових у цивільних об’єктах, а так не можна за міжнародним правом.
Це конструювання альтернативної реальності. В ній Росія напала, але…
І як тільки промовляємо це «але» – ми телепортуємося в ту альтернативну реальність, яку конструює Росія за допомогою медіа, шантажу, тиску.
Річ у тім, що немає ніякого але. Немає двох сторін конфлікту, в якому обоє трішки винні. Ця війна чорно-біла.
З одного боку абсолютне зло. З іншого – Україна, яка ЗАХИЩАЄ себе, цивілізований світ, демократію з усіма її недоліками та міжнародне право, яке не стримало агресора.
Якщо переможе зло, програє не Україна. Програє світ, який зануриться в альтернативну реальність, де нормою буде все те, що сьогодні робить Росія тут.
Тому Україна буде використовувати усі способи, території, будівлі, зброю, яка може зупинити це зло. Все.

Купувала кавун в Одесі.
Запитую: "Херсонський?"
Продавець: "Якби був херсонський, коштував би не 27 грн за кілограм, а 5... чи може 3".
Зважив і потім каже: "Ви потім поверніться, скажіть які смачніше — ці чи херсонські... а, хоча, для вас, мабуть, краще за херсонські нічого не буде".
Так і є, чоловіче, так і є.