ДБР провело обшуки у зрадниці Кузьміч

ДБР провело обшуки у зрадниці Кузьміч

Автор: Євген Веселов 19 Янв. 2023 12:36

Працівники ДБР разом з обласною прокуратурою провели обшук у вчительки з Херсона, яка до агресії шпигувала на користь рф. Під час тимчасової окупації міста вона відверто працювала на загарбників. Про це йдеться на сайті відомства.

Ще до початку війни педагог з Херсону обвинувачувалась у державній зраді – у 2021 році правоохоронці зафіксували, що вона шпигувала для рф.

Уникнути покарання жінка змогла лише через захоплення міста росіянами. За багаторічну прихильність загарбники влаштували її на посаду «заступника міністра освіти» у фейковому уряді зрадника Сальдо.
За оперативними даними, вона насаджувала в регіоні російську освіту, переслідувала вчителів, які не стали на бік ворога, змушувала батьків віддавати дітей до «нових російських шкіл». Також активно агітувала за псевдореферендум та сприяла загарбникам у примусовому вивезенню школярів до окупованого Криму.

Після визволення Херсону вона втекла разом зі своїми «господарями». Під час обшуку ДБР виявило чергові докази її протидержавної діяльності: російські пропагандистські матеріали та символіку, посібники для перенавчання тощо.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: