У Херсоні окупанти ще активніше почали використовувати безпілотники різних типів, дедалі частіше завдають ударів по транспорту.
Про це розповів начальник Херсонської міської військової адміністрації Ярослав Шанько у ефірі телеканалу «Ми – Україна». За його словами, ворог посилив застосування дронів.
«Ворог останнім часом інтенсивніше використовує БпЛА різних типів», – зазначив він.
Однією з головних цілей окупантів стають цивільні автомобілі.
«Більше намагається ворог уразити автомобілі. Це стосується як автомобілів, що рухаються дорогами, так і тих, що перебувають на парковках», – розповів начальник МВА.
Крім того, російські окупанти періодично атакують автозаправні станції.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліцейські Херсонщини показали, як рятували поранених після удару по АЗС (ВІДЕО)
Також, за словами Шанька, окупанти почали частіше застосовувати реактивні системи залпового вогню типу «Козерог».
Довідка: «Козерог-1» – це російська переносна багатоцільова артилерійська установка, яка фактично є однією направляючою трубою від РСЗВ «Град»
«Все частіше застосовують самозапальні РСЗВ типу «Козоріг», що випускають по 2-4 реактивних заряди. Вони неточні. Ними росіяни тероризують мирне населення, обстрілюючи житлові квартали просто навмання», – наголосив Ярослав Шанько.
На його думку, посилення ударів по цивільних об’єктах свідчить про бажання ворога завдати якомога більшої шкоди жителям міста:
«Все це схоже на агонію окупантів, які намагаються все більше завдати шкоди саме цивільному населенню, житлу херсонців та інфраструктурі».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще попіл тліє, а мародери вже орудують у квартирах: проблема прифронтового Херсона, що не зникає
Фото згенероване за допомогою ШІ








