Членів загонів херсонської тероборони просять здати отриману зброю

Членів загонів херсонської тероборони просять здати отриману зброю

Автор: Євген Веселов 19 Декабря 2022 16:48

Командування військової частини А7053 через соціальні мережі звернулося до членів Херсонської бригади територіальної оборони, які у період з 24 лютого по 1 березня 2022 року, тобто у перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну, отримали зброю та встали на захист України. Зараз військові просять повернути зброю до місць зберігання.

Наводимо повний текст звернення:

«З 24 лютого по 01 березня 2022 року проводилися заходи щодо комплектування Херсонської бригади територіальної оборони з метою зупинення збройних формувань російської федерації, що вторглися на нашу землю. Величезна кількість громадян отримали зброю та стали на захист нашої держави, рідних та своїх домівок.

01 березня переважаючі сили противника прорвали нашу оборону та захопили більшу частину нашої області. Багато наших земляків опинилися в окупації, з якими було втрачено звʼязок, які досі не знають своїх подальших дій.

3 метою недопущення порушення Законів України, громадянам, в яких зброя досі знаходиться на руках, необхідно зʼявитися до Херсонського РТЦК та СП (колишній міський військовий комісаріат) та повідомити про місце перебування зброї, боєприпасів тощо. Добровільна передача зброї не передбачає кримінальної відповідальності та забезпечує захист прав та свобод громадян, а також безпеку мешканців деокупованих територій.

Також просимо не транспортувати озброєння самостійно в пішому порядку з метою недопущення конфліктних ситуацій з представниками правоохоронних органів, ЗСУ та інших формувань.

Ваша свідомість позбавить вас від небезпечної ноші, а відповідні органи від розшукових дій осіб згідно списку особового складу, що отримав зброю.

Контактна особа для уточнення інформації: Олександр Пугачов - тел. 0666279917.
3 повагою, Адміністрація військової частини А7053».

Нагадаємо, з територіальною обороною Херсона пов'язаний один із найтрагічніших та найгероїчніших епізодів захоплення міста. Мова про події 1 березня у Бузковому парку, в якому, намагаючись зупинити ворога, загиблі десятки наших земляків.

Також бійці херсонської тероборони брали участь у захисті Антонівського мосту та у бої біля ТРЦ «Фабрика».

Цікаво, що у соцмережах під повідомлення військових щодо необхідності здати отриману зброю, є багато негативних коментарів. Вони здебільшого стосуються того, що сама тероборона у місті не була організована, люди прийшли до військкомату, а їм не могли нічим зарадити та й керівництва вже не було на місці. Також коментатори зауважують, що лівий берег окупований, може, на часі не займатись пошуком зброї, а провести роботу зі залагодження загонів територіальної оборони.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги:

«Будинок затопило, і вода хлюпала вже в його ліжку, а він був не в змозі собі допомогти». Ситуація в Комишанах

Велика вода в Херсоні та емоції людей: «Нам не страшно, а цікаво – це ж історія, хоч і трагічна»

Є повідомлення про зниклих безвісти в зоні катастрофи. Куди звертатися, якщо рідні не виходять на зв'язок?

Херсон під водою. 41 фото – вражаючі кадри наслідків трагедії та порятунку людей

Можливе загострення епідемічної ситуації: яку небезпеку несе вода з Каховської ГЕС