Бізнесмен і депутат Херсонської облради, колаборант Едуард Репілевський почав звільняти працівників без російського паспорта

Бізнесмен і депутат Херсонської облради, колаборант Едуард Репілевський почав звільняти працівників без російського паспорта

Автор: Центр журналістських розслідувань 27 Янв. 2023 14:50

Депутат Херсонської обласної ради від забороненої «ОПЗЖ», почесний громадянин Нової Каховки, генеральний директор розташованого в селі Мар’янівка Тавричанської громади Каховського району ТОВ «Агробізнес», колаборант Едуард Репілевськийпочав звільняти працівників, які відмовились від отримання паспорту громадянина РФ. Тим часом російські окупанти продовжують викрадати місцевих селян і заселятися в їхні домівки.

Центру журналістських розслідувань про це стало відомо з власних джерел.

За словами працівників ТОВ «Агробізнес», нещодавно Едуард Репілевський збирав колектив і пригрозив звільненнями в разі неотримання російського паспорту. Станом на 26 січня звільнення вже почались.

«Немає паспорту – немає й зарплати», – так заявив нам Репілевський. Ще раніше він заборонив працівникам читати українські телеграм-канали і примушував називати російських орків «асвабадітєлямі», а українських захисників – «нацистами». У людини зовсім «поїхав дах» від любові до Росії. Він уже не знає, як і в якому місці ще можна «підлизати» цим виродкам», – розповіли ЦЖР жителі Тавричанської громади.

За допомогою Репілевського окупанти влаштували огляд будинків, з яких виїхали їхні власники і мешканці. В селі Скворцівка загарбники вже поселились у спорожнілі будинки, в яких є меблі і нормальні умови для проживання. 

Також 18 січня представники Росгвардії влаштували «рейд» у селі Мар’янівка і незаконно арештовували чоловіків. За їх звільнення російські загарбники вимагали викуп. Згодом усіх відпустили, але частина полонених повернулася додому в жахливому стані. Місцеві жителі розповіли, що цих чоловіків росіяни били і катували електричним струмом. 

Як повідомляв ЦЖР, з російськими окупантами співпрацює син Едуарда Репілевського, депутат Херсонської обласної ради від президентської партії «Слуга народу» Данило Репілевський

Досі Репілевський-молодший перебував у тіні свого впливового батька. Як стверджують місцеві жителі, Данило публічно не виступає в підтримку Росії, однак «завжди робить так, як скаже його батько» і не здатен самостійно приймати жодних рішень.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів