Родинний бізнес мера Генічеська Олександра Тулупова «процвітає» і при окупації росіянами міста. Його перевели у російську правову площину. Тепер податки надходитимуть країні-агресорці, яка щодня атакує мирне населення України та вчиняє численні воєнні злочини.

У чому суть

Повідомляється, що магазин «Рибалка», що належить Тулуповим, продовжує працювати. Кореспонденти з’ясували, що згідно відкритим даним, дружина мера Генічеська – Наталя Тулупова уже включена в єдиний російський реєстр індивідуальних підприємців. Реєстрацію зафіксувала фейкова установа – російське «управління федеральної податкової служби в Херсонській області». При цьому Тулупова не оформила громадянство РФ.

Види діяльності подібні, що й в українському реєстрі, зокрема, роздрібна торгівля спортивним інвентарем у спеціалізованих магазинах. Водночас в єдиному державному реєстрі України Тулупова значиться як діючий ФОП.

Коментарів від самого мера Генічеська стосовно озвучених питань поки немає.

А що було раніше

У березні 2022 р. міський голова окупованого російськими військами Генічеська Олександр Тулупов заявив, що він та його команда змушені подати у відставку через неможливість «здійснювати повноваження як представники українського органу місцевого самоврядування».

Джерело: Генічеськ.City

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News

Проблеми з кадрами та зруйновані лікарні. Як працюють медичні заклади на деокупованій Херсонщині

Повністю знищена школа та п’ятеро травмованих унаслідок вибуху мін за добу. Огляд основних подій на Херсонщині

Жителям звільнених територій уже виплачено понад 323 мільйони гривень грошової допомоги

Окупанти з дронів полюють на херсонських волонтерів