Родинний бізнес мера Генічеська Олександра Тулупова «процвітає» і при окупації росіянами міста. Його перевели у російську правову площину. Тепер податки надходитимуть країні-агресорці, яка щодня атакує мирне населення України та вчиняє численні воєнні злочини.

У чому суть

Повідомляється, що магазин «Рибалка», що належить Тулуповим, продовжує працювати. Кореспонденти з’ясували, що згідно відкритим даним, дружина мера Генічеська – Наталя Тулупова уже включена в єдиний російський реєстр індивідуальних підприємців. Реєстрацію зафіксувала фейкова установа – російське «управління федеральної податкової служби в Херсонській області». При цьому Тулупова не оформила громадянство РФ.

Види діяльності подібні, що й в українському реєстрі, зокрема, роздрібна торгівля спортивним інвентарем у спеціалізованих магазинах. Водночас в єдиному державному реєстрі України Тулупова значиться як діючий ФОП.

Коментарів від самого мера Генічеська стосовно озвучених питань поки немає.

А що було раніше

У березні 2022 р. міський голова окупованого російськими військами Генічеська Олександр Тулупов заявив, що він та його команда змушені подати у відставку через неможливість «здійснювати повноваження як представники українського органу місцевого самоврядування».

Джерело: Генічеськ.City

Тэги:

Херсонщина
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів