Битва за Херсон стане для кремля переломною - Ганапольський

Битва за Херсон стане для кремля переломною - Ганапольський

Автор: Євген Веселов 04 Августа 2022 14:25

Останні тижні увага всього світу прикута до тимчасово окупованих територій півдня України, зокрема до Херсонської області. І це не перебільшення - українські і європейські експерти, журналісти обговорюють можливість визволення міста і регіону, моральний і технічний стан української армії і загарбників.

Херсон – це єдиний обласний центр України, який російські окупанти спромоглися захопити ще на початку повномасштабної війни і встановили свою військово-цивільну адміністрацію – це по перше. По друге - регіон має стратегічне значення для того, хто його контролює. У разі визволення Херсонської області, українські збройні сили відрізають російських загарбників від води для Криму, від суходільного коридору з півострова до росії і мають простір для розвитку деокупації Запорізької і Донецької областей.

Як бачимо, на сьогодні регіон і його центр - Херсон - мають дуже важливе значення для подальшого визволення українських територій. Так, українській журналіст Матвій Ганапольський в ефірі одного з телеканалів сказав, що вважає, що битва за Херсон стане для кремля переломною, якою у великій вітчизняній війні була битва за Сталінград. Ії результат напряму відобразиться виборах президента росії у 2024 році.

«Це не Херсон будуть брати, це кремль будуть брати, у тому сенсі, що від того чи візьмуть Херсон залежить дуже багато, навіть до настрою людей, як це не парадоксально по виборам володимира путіна у 2024 році.

Це не визволення якогось маленького села, це визволення міста, де вже місцеве «керівництво» уже сказало, що «росія тут назавжди», це буде дуже важливо».

Журналіст додав, що росія і зараз обстрілює Київ, хоча російські війська знаходяться далеко від української столиці, і в цілому інтереси росії сконцентровані на інших областях і зараз їм не до Києва.

Окупанти зараз, з одного боку, зав’язли на Донбасі, у той же час кажуть про плани «брати Харків», а Херсон, за думкою Ганапольського, за масштабами цієї війни можна порівняти зі Сталінградом.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів