Понад 200 пошкоджених осель у Херсонській громаді відремонтують благодійники

Понад 200 пошкоджених осель у Херсонській громаді відремонтують благодійники

Автор: Ганна Власенко 19 Ноября 2023 15:20

У Херсонській громаді до липня наступного року планується відремонтувати 224 пошкоджені обстрілами домогосподарства. Ремонтом займеться благодійний фонд «Стабілізейшн Суппорт Сервісез».

Як повідомляє Херсонська МВА, досягнуто домовленостей з благодійним фондом щодо відновлення пошкоджених внаслідок обстрілів осель жителів Херсонської громади.

Зазначається, що на спільній нараді представників ХМВА та фонду обговорили критерії для підготовки списку об'єктів пошкодженого житла та визначили відповідальних осіб.

Зокрема, БФ «Стабілізейшн Суппорт Сервісез» планує до липня 2024 року відремонтувати 224 пошкоджені домогосподарства у Херсоні.

«Йдеться про відновлення тих будинків і квартир, які мають незначні руйнування внаслідок війни, такі як: пошкодження даху, підлоги, дверей, вікон чи систем опалення», - повідомляють у ХМВА.

Нагадуємо, що Херсонська МВА напередодні зими активізувала роботу по закриттю вибитих вікон та дверей. Тому закликає херсонців повідомляти про потребу закрити вікна ОСБ-плитами, щоб мінімізувати втрати тепла під час опалювального сезону.

Фото ілюстративне: ДСНС Херсон.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів