Антимонопольний комітет оштрафував два готелі на Одещині, які присвоїли собі зайві зірки

Антимонопольний комітет оштрафував два готелі на Одещині, які присвоїли собі зайві зірки

Автор: Дарина Лапіна 30 Май 2024 11:00

В боротьбі за клієнтів не всі підприємці грають за правилами. Деякі з них, щоб привабити гостей, вдаються до хитрощів. Зазвичай мова йде про продуману маркетингову стратегію, однак часом і про порушення законодавства.

Схитрувати вирішили і власники двох готелів на Одещині. 

Щоб привабити клієнтів, вони «домалювали» своїм закладам зайві зірки. Відповідну інформацію щодо наявності «4-х» та «5-ти» зірок вони розміщували на поверхнях будівель та на вебсайтах з бронювання.

Однак брехню підприємців нещодавно виявили в Південному міжобласному територіальному відділені Антимонопольного комітету України. 

Як повідомили в пресслужбі відомства, в ході перевірки було виявлено, що у Реєстрі діючих свідоцтв про встановлення категорій готелям інформація щодо наявності діючої зірковості у двох з досліджуваних готелів на Одещині була відсутня.

«Споживач, звернувши увагу на інформацію про зірковість/обладнання за стандартом чотирьох/п’яти зірок, міг віддати перевагу досліджуваним готелям, а конкуренти – втратити своїх споживачів через введення останніх в оману саме такою інформацією», - зазначили в ПМТВ АМКУ.

28 травня адміністративна колегія Південного МТВ визнала дії товариств з обмеженою відповідальністю порушенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції та наклала штрафні санкції у загальному розмірі 116 000 грн.

Відмітимо, що відпочинок на південних курортах чорноморського узбережжя через безпекову буде малодоступним, як і в минулому.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Курортний сезон-2024: чи відкриють пляжі Одещини цього року?

Також нагадаємо, що цього року один з одеських пляжів (єдиний в Україні) потрапив до списку найкращих на планеті.

Британський стартап Beachatlas, який спеціалізується на пляжах усього світу, опублікував рейтинг 2024 року 100 найкращих пляжів. 27-му сходинку в ньому посів одеський пляж Ланжерон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Крутіший, ніж у Маямі: одеський пляж посів 27 місце серед ста найкращих пляжів світу

 Фото ілюстративне.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів