31 день у полоні – вражаюча розповідь журналістки з Херсона

31 день у полоні – вражаюча розповідь журналістки з Херсона

Автор: Євген Веселов 05 Ноября 2022 13:38

Херсонська журналістка Анжела С. зникла на початку липня. З нею просто обірвався зв'язок… Колеги та друзі відразу зрозуміли, що трапилося щось дуже погане. Останній пост у фейсбуці Анжела опублікувала 30 червня, коли окупанти привласнили один з кращих закладів Херсона – ресторан «Мускат». Довгі тижні про Анжелу не було ніяких новин, аж раптом її подруга написала у фейсбуці, що Анжела у безпеці.


Лише 5 листопада, через 3 місяці після звільнення з полону, журналістка опублікувала власний пост про те, що насправді відбулося з нею, що відбувалось у херсонському ІТТ за той місяць, що вона там перебувала, а також пролила світла на місцезнаходження міського голови Херсона Ігоря Колихаєва.


Далі – пряма мова:


«Палата №6
Так ми називали свою камеру під номером 6 в Херсонському ІТТ. Фаіна, Оля, Світлана, Наталя і Я, - пацієнти під наглядом катів. Ні, вони нас не били. Для жінок у них були інші "ін'єкції". Вони нас намагалися принизити, розчавити. Безжально.

Наші вуха чули, як вбивають, як обмотують плівкою труп полоненого, з яким " перестаралися" кадировці під час допиту, як гвалтують за дверимами нашої камери чоловіків. Ми знали, Де струмом наших хлопців катують, Де забивають і Де змушують говорити.

Чорні тіні у місячному сяйві. Вони не знають, що таке біль. Вони вливають крапельниці своїх токсинів в усе живе. Жалюгідні істоти.

Жахливий досвід. Жити... Щодень ми, пацієнти Палати №6, починали з думкою ТРЕБА ВИЖИТИ. Не всі пережили.
Фаіна, їй було тільки 66, з камери її вивезли з інсультом. Поминула нашу Фаю, коли мене "випустили". Місяць неволі за сина-волонтера. Віддала життя.

Світланка. З нею ділили одну "нару". На трьох койкомісцях тре було розміститися п'ятьом. "Забрали" Світлану за чоловіка. Відпустили "за ненадобностью". Вивели на допит і сказали "твоего мужа убили, ты свободна". Ще одне загублене життя.

Оля. Вчителька. Її відпустили на 33 день. Жодного допиту. Утримували за брата.

На 31 день неволі переді Мною відчинили браму. Увесь час я прогнозувала, як вийду, більше не чутиму шуму металу воріт... Все забуду...Наступного дня я стояла біля брами. З подругою принесла "передачу" своїм.
Наталя. Її тримали майже 4 місяці. Вигадані звинувачення. Сьогодні я дізналася, що вона вибралася з катівні.
Зараз ми в різних містах України. Наша Палата №6, хоч і не у повному складі, але збереться. Обов'язково. У нашому звільненому від нечисті Херсоні. З вірою!
????????

P.S. Що дізналась від тих, кого "евакуювали" з Херсонського ІТТ:
# Херсонський міський голова Ігор Колихаєв зараз перебуває у Каланчаку під вартою. Схуд, має проблеми зі здоров'ям.
# З Херсонського ІТТ "евакуювали" 36 людей. Гола Пристань-Новотроїцьке. 2 тижні перевозили. В Херсоні на момент вивезення залишили 3 жінок, прізвища знаю, передам в прокуратуру.
# утримують людей у приміщені поліцейського відділку поліції.
# відпускають окупанти затриманих без документів, грошей, телефонів».

Поширюйте ці свідчення! Про ад, який влаштовують українцям окупанти, має знати весь світ. Це
Життя в окупації, життя у поневоленому Херсоні, який дуже сильно чекає на звільнення.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів