28 тисяч учнів завершують навчальний рік дистанційно в херсонських школах

28 тисяч учнів завершують навчальний рік дистанційно в херсонських школах

Автор: Євген Веселов 11 Май 2023 15:50

Цього року навчальний рік у закладах освіти Херсонської громади закінчується дистанційно. Більшість шкіл припиняють освітній процес 31 травня 2023 року.

Як повідомляє міське управління освіти, цього року 2664 учні 9-х класів та 1431 учень 11-х класів отримають документи про освіту.

За підсумками навчального року, 136 учнів 9-х класів мають досягнення високого рівня і є претендентами на отримання свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою. 75 здобувачів освіти 11-х класів за період навчання в 10, 11-х класах досягли високих успіхів у навчанні і є претендентами на отримання свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою, із них: 67 учнів претендують на отримання золотої медалі «За високі досягнення у навчанні» та 8 учнів – срібної медалі «За досягнення у навчанні».

Результативним був навчальний рік для учнівської молоді. За підсумками навчального року похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» буде нагороджено 122 учні, похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» - 1109 осіб.

На більшість випускників 11-х класів очікує національний мультипредметний тест, який триватиме з 5 червня по 25 червня 2023 року - основна сесія, з 11 по 24 липня 2023 року - додаткова сесія.

Спосіб, дату та місце видачі документів про освіту за результатами 2022/2023 навчального року, як і формат завершення навчального року із суворим дотриманням вимог законодавства України та обмежень воєнного стану заклади освіти визначають самостійно.

На своїх вебсайтах або сторінці Facebook заклади загальної середньої освіти оприлюднюють інформацію:

- строки та формат вручення документів про освіту за підсумками навчального року;

- порядок вступу до закладу загальної середньої освіти;

- терміни прийому документів для зарахування дітей до 1-х, 5-х та 10-х класів та способи їх подання;

- у разі проведення конкурсу для зарахування учнів до 10-х класів - зразки конкурсних завдань, рішення про проведення конкурсу, формат, дату та час його проведення.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги:

Оголошено вироки ще двом колаборантам – жителям Станіслава та Правдиного

«Ми вдягали вишиванки і "вишивали" перед окупантами – мозолили їм очі». Історія спротиву херсонки

Полуницю з окупованої Нової Каховки везуть у Рязань

Юрій Антощук: «Херсонщина довгий час буде максимально депресивним регіоном. Сподіваюся, що помиляюся» (інтерв’ю)

Дмитро Ярош: «Агент ГУР обіймав високу посаду в окупаційній адміністрації Херсонщини і був біля Сальдо»