“Агентурною” діяльністю начальника херсонського Держгеокадастру Олександра Паливоди має зайнятися СБУ

Автор: Малиновський Сергій 04 Ноября 2020 17:57

Скандал в обласному управлінні Держгеокадастру продовжується. Заступник начальника управління Олександр Лабенок подав заяву до Служби безпеки України щодо фактів передачі невідомим особам інформації, яка становить державну таємницю.

Зокрема, були передані дані про військові об’єкти та прикордонні території з анексованим Кримом, що особливо небезпечно в часи воєнної агресії з боку Російської Федерації. Куди була передана інформація, невідомо. Відомо лише, що дані Держгеокадастру копіювалися просто в кабінеті Олександра Паливоди, якого було призначено керівником управління 20 жовтня, в його присутності та з дозволу протягом декількох днів. Сам же Паливода скандальну ситуацію не коментує, обмежившись лиш дописом в соцмережах про “наведення порядку” та “зупинення грабунку української землі”.

На цю посаду я прийшов з чіткою метою – наведення порядку в області у земельних правовідносинах, припинення злочинних схем, які тривають роками, та глибокий аналіз інвентаризації земель сільськогосподарського призначення в області”, – пише Паливода.

Однак його дії та невідомих осіб, які отримали документацію геокадастру, аж ніяк не схожі на так звану “інвентаризацію”. Більше на агентурну роботу. Кому й навіщо передав Олександр Паливода інформацію під грифом “державна таємниця”, мають розібратися правоохоронні органи.

Натомість, в розпорядженні наших журналістів є відеозаписи з кабінету начальника облуправління Держгеокадастру, де зафіксовані факти передачі документації невідомій жінці.


Коли працівники відомства намагалися з’ясувати особисто у Олександра Паливоди, хто ця особа та на якій підставі вона з першого дня перебуває в його кабінету, вони не отримали відповіді. Чиновник заборонив себе знімати на відео.


Після цього на працівників Держгеокадастру Олександр Паливода почав вчиняти тиск, змушуючи писати заяви на звільнення, чим продовжив порушувати законодавство. Люди бояться, що тиск буде вчинятися й на їхні родини, адже начальник облуправління окрім інформації про земельні ділянки та військові об’єкти, передав невідомим особам й особисті дані підлеглих, про що також написана заява до правоохоронних органів.

Джерело: Мій Херсон 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів