«Загублений світ» у Херсоні та «Гран-Прі» під Олешками: нові влучання ЗСУ по точках базування окупантів

«Загублений світ» у Херсоні та «Гран-Прі» під Олешками: нові влучання ЗСУ по точках базування окупантів

Автор: Євген Веселов 03 Сентября 2022 17:10

Контрнаступ Збройних сил України задля визволення тимчасово окупованих територій Херсонської області триває.

Надходить інформація, що ЗСУ продовжують ракетні атаки по транспортних шляхах російських окупаційних військ - Антонівському й Дар'ївському автомобільних мостах та мосту через Каховську дамбу. Українське військо відпрацьовує по складах боєприпасів і місцях скупчення окупаційних військ у Новій Каховці, Каховці, Чаплинці, Бериславі та в самому Херсоні.

Мета цих дій очевидна – це повна руйнація техніки та особового складу російської армії з метою виснаження їхніх резервів. І схоже, цей етап визволення півдня України йде успішно.

Так, очільниця об'єднаного прес-центру оперативного командування ЗСУ «Південь» Наталія Гуменюк в ефірі національного телемарафону заявила, що на півдні України тривають позиційні бої та знищення логістики окупантів.

«Летять у повітря склади з боєприпасами, вибухають понтонні переправи – це означає, що логістика і транспортне сполучення ворога підірвано настільки, що підтягувати резерви вони не можуть, – зазначила Гуменюк. – Ще залишаються деякі транспортні шляхи, які вони могли б гіпотетично використати, але вони під нашим вогневим контролем».

Під прицільні удари ЗСУ потрапляють і точки базування окупаційної армії. Одним з таких місць став елітний клуб «Гран-Прі» в Правих Сагах. Увечері 2 вересня цей об'єкт, переобладнаний росіянами під казарми, був уражений ЗСУ. Про це повідомив херсонський політолог, оглядач Володимир Молчанов. Далі – пряма мова.

***

Трохи гарних новин:

1. Це клуб «Гран-Прі» в Правих Сагах. Розкішний готель, басейни і... конюшні. Коні теж елітні.

За логікою, там мали зупинитися і з комфортом жити високопоставлені офіцери русні. Може, навіть штаб корпусного чи головний КП армійського рівня розташувати.

Але орків на лівому березі схоже забагато, а місць для розміщення - так щоб і купно, і замасковано, і подалі від людських очей - замало. Зі слів місцевих, які проте виглядають фантастикою, там розмістилися від 300 до 500 голів. І в конюшнях теж. Куди двоногі бронекопитні «асвабадітєлі» поділи чотириногих, невідомо, схоже, просто з'їли.

2.09 близько 19:00 удари були не лише по переправах, а й туди, у «Гран-Прі». 20 неушкоджено (зовні), стільки ж вибралися зі згарища самотужки обгорілими та були відвезені швидкими. Від решти залишилися руки, ноги й голови - усе це окремо та впереміш з уламками.

***

Володимир Молчанов повідомив ще одну новину - зрадник Валєрій Сєров, власник і директор «ТОВ "Олеся"», що ремонтувала для окупантів пошкоджені ЗСУ мости, помер від серцевого нападу.

«Як виявилося, небіжчик був безмежно жадібним і не зміг пережити втрати в щебінь хаймарсованої бази і в металобрухт - техніки. Дивний дурень - усе одно конфіскували б за вироком суду. Чи думав "домовитися"?», - написав він.

Крім того, з’явилася інформація про приліт у Херсоні по готельно-розважальному комплексу «Загублений світ» («Затерянный мир»). До речі, він належить гауляйтеру Херсонської області Сальдо. Там проживали російські силовики та місцеві колаборанти. 

Напередодні Генштаб ЗСУ повідомляв, що російські окупанти вивезли на тимчасово окуповану територію АР Крим награбоване в «Загубленому світі» майно в 5 критих вантажівках.

У місцевих пабліках херсонці повідомляють, що наразі розважальний комплекс горить, росіяни його оточили, метушаться навколо.

Також стало відомо, що ЗСУ влучно поцілили в базу відпочинку «Забарино» та ще в декілька місць проживання росіян на природі. Хто вижив – тікали.

Тож чекаємо на ЗСУ.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів