"Пірати Херсонського моря": як ССО прокладали шлях до села з окупантами по дну річки

ілюстративне фото ССО
Автор: Валентина Романенко, Українська Правда 18 Ноября 2022 18:48

Сили спецоперацій України розповіли про спецоперацію зі звільнення населеного пункту на Херсонщині разом із Іноземним легіоном.

Джерело: пресслужба ССО

Деталі: В селі на Херсонщині окупанти зробивли опорні пункти із захоплених будинків місцевих жителів. Знищення передових постів противника із подальшим просуванням вглиб доручили зведеному загону воїнів 73-го морського центру СпП та Іноземного легіону.

Оператор 73 центру розповів, як розгортались події. Бійці підійшли до села на човнах, а передова група складалася з водолазів, які прокладали свій шлях по дну річки.

Пряма мова: "В основному всі штурмові групи пересувались на човнах (гумових), проте ми мали головний дозор такий собі, це три чоловіки, які пішли на ластах – два хлопи з іноземного легіону та я.

Висувались до цієї місцини, робили таку собі безпеку сектора. До того часу, які підійшли човни, ми змогли пробити цю стежку, і вийшли фактично на берег.

Одразу зробили швидкий кидок до першої хати і почали перекатами зачищати - хата за хатою. Біля четвертої ми почули стрільбу з кулемета, і зрозуміли, що час діяти".

Приєднуйтеся до нас:

«Спочатку викрали брата, тепер батька». Жителька Новоолексіївки розповіла про репресії щодо кримських татар

Історія з крокодилами в Олешках, про знищення яких Сальдо заявив в ефірі росТВ

День 342. 31 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

«А потім вітер подув – і побачили купу трупів». Фоторепортаж із Правдиного

«Просто зараз горять три будинки – годину тому прилетіло». Як Берислав пережив окупацію і потерпає від обстрілів