Діти святкували… алкоголем

Автор: Альона ГРЕБЕНЮК 17 Янв. 2019 19:58

Як констатують медики облцентру екстреної медичної допомоги Херсонщини, за святковий тиждень, із 7 по 13 січня, вони виїжджали на нещасні випадки з дітьми 28 разів.

В основному батьки викликали швидку допомогу до малечі, яка вилила на себе окріп. А, наприклад, 7 січня 3-річний хлопчик із селища Білозерка отримав опіки паху, промежини та стопи під час купання.

Також бригада медиків 8 січня поспішала до 12-річного хлопчика в Каховку. Під час гри на вулиці його вдарив друг. У школяра, попередньо, діагностували черепно-мозкову травму.

З ранами доставили в лікарню 11 січня й 15-річного мешканця Нової Каховки, якого побили знайомі однолітки.  

12 січня був виклик у Херсон до дівчинки 1 року. Дитину вночі вкусив домашній тхір за руку. Попередній діагноз: інфікована укушена рана передпліччя.

Ввечері 13 січня на 2-річного хлопчика з Херсона в ванній кімнаті впала невелика шафа. Дитина отримала черепно-мозкову травму, струс головного мозку та закриту тупу травму грудей.

Також медики виїжджали до дітей, які святкували Різдво… алкогольними напоями. 8 січня прийшлося госпіталізувати 12-річного школяра з Нової Каховки. Його знайшли в дворі школи в стані алкогольного сп’яніння.

Вночі з 8 на 9 січня в Херсоні знайшли на вулиці п’яним 16-річного хлопця. Ввечері 9 січня бригада виїжджала до 15-річного херсонця, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, на вулицю 15-а Текстильна. Після надання медичної допомоги його батьки відмовилися від госпіталізації.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів