Партія «Основа» забезпечить високі соціальні стандарти

Автор: 23 Янв. 2019 11:33

Неможливо забезпечити соціальний захист людей похилого віку без проведення в Україні справжньої пенсійної реформи.  «Відкладання її з року в рік стає загрозою національного масштабу та, потенційно, ще одним фактором стримування економічного зростання країни», – вважає голова Херсонської міської організації політичної партії «Основа» Ігор Семенчев.

Імітація пенсійної реформи протягом 2014–2018 років не здатна переламати негативну ситуацію.  Дефіцит Пенсійного фонду зростає, зміст пенсійної системи стає все більш обтяжливим для держбюджету. Наслідки урядового саботажу в проведенні пенсійної реформи трагічні. 

«Слід визнати очевидне – національна пенсійна система без негайного реформування припинить своє існування. Без зменшення податкового навантаження на працю будь-яка пенсійна реформа не матиме сенсу», – переконаний Ігор Семенчев.

Партія «Основа» виступає за зниження податкового навантаження на працю з 41,5% до 25%.  Ми впевнені, що такий захід призведе до зростання заробітних плат в Україні та дозволить провести справжню пенсійну реформу в країні.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів