Партія «Основа» забезпечить економічне зростання

Автор: 17 Янв. 2019 09:56

«Основа» – партія економічного зростання України. Високих стандартів життя громадян можна досягти лише за умови динамічного розвитку економіки країни на рівні не менше 10-15% щорічно. Забезпечити це може реалізація економічних програм партії «Основа».

Одне з найважливіших програмних положень партії – люди праці в Україні повинні гідно заробляти і жити. Цільовий показник середньої зарплати – 20-25 тисяч гривень. Це дозволить кардинально покращити добробут українців і повернути в країну сотні тисяч наших громадян, що працюють за кордоном.

«Держбюджетом на 2019 рік закладено погіршення якості життя українців і продовження еміграції наших громадян в Польщу та інші країни. У новому бюджеті не закладено жодної антикризової програми. Це бюджет не розвитку, а остаточного доїдання країни. Нам потрібен антикризовий бюджет, який дозволить розвивати економіку з темпом не нижче 10-15%», – говорить лідер Херсонської міської організації політичної партії «Основа» Ігор Семенчев. 

Економічна програма партії «Основа» передбачає стрімкий розвиток України і створення 2 мільйонів робочих місць з гідною зарплатою.

«Зарплати в Україні повинні відповідати рівню доходів у країнах Східної Європи, – переконаний Ігор Семенчев. – Тільки перезавантаживши усю систему влади в Україні і реалізувавши нову економічну політику ми зможемо досягти суттєвого поліпшення добробуту жителів країни».

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів