Лідер партії «Основа» вирішив підтримати лідерку партії «Батьківщина»

Автор: grivna.ks.ua 02 Мар. 2019 10:42

Лідер партії «Основа» вирішив підтримати на президентських виборах 31 березня 2019 року кандидата на пост президента України –  лідерку партії «Батьківщина».

Ігор Семенчев, голова Херсонської міської організації партії «Основа», переконаний, що таке важливе політичне рішення голова партії «Основа» прийняв для створення потужної альтернативи тим політикам, які є фальшивими патріотами.

Голови партії «Основа» та «Батьківщина» відзначили, що вони усвідомлюють особисту відповідальність за долю україн-ського народу й розуміють, що успішну країну можна побудувати тільки за умови об’єднання зусиль проукраїнських політиків і прогресивного суспільства. Кандидати підписали відповідний Меморандум про взаємодію та взяли на себе певні зобов’язання.

Партія «Основа» як суб’єкт висування свого лідера кандидатом у президенти підтримала таке рішення свого лідера.

«Справа честі для партії “Основа” – докласти максимальних зусиль до об’єднання всіх прогресивних сил українського суспільства та політикуму.  Щоб на президент-ських і парламентських виборах у 2019 році перемогли порядні й патріотичні професіонали з високою репутацією та чіткою стратегією повернення світу й розвитку економіки України», – прокоментував ситуацію Ігор Семенчев.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів