Політична реклама

ІГОР КОЛИХАЄВ: «ПЕРЕКОНАНИЙ, БІЛЬШІСТЬ ХЕРСОНЦІВ НЕ ЗАХОЧУТЬ БАЧИТИ ПАНА САЛЬДО СВОЇМ ГОЛОВОЮ ВЧЕТВЕРТЕ»

Кілька місяців тому в «Гривні» вийшло моє інтерв’ю під назвою: «Знакомьтесь, Игорь Колыхаев, будущий мэр Херсона», яке спричинило в місті чималий резонанс. Ситуація, коли серед кандидатів у міські голови лідирує не чинний мер – зовсім не типова для обласних центрів України. Тому із задоволенням приїхав до Херсона продовжити розмову з Ігорем Колихаєвим (питання ставить столичний журналіст Руслан Верещагін. – Прим. ред.)

Колихаєв Ігор – херсонець, який хоче та, головне, може вдихнути в Херсон нове життя

- Ігорю Вікторовичу, згідно з соціологічними дослідженнями, велика ймовірність вам у другому турі зіткнутися з кандидатом Володимиром Сальдо. Що ви на це скажете?

- Переконаний, більшість херсонців не захочуть бачити пана Сальдо своїм головою вчетверте.

- На чому базується така впевненість? Адже з Володимиром Сальдо дехто пов’язує стабільність і відносний порядок у Херсоні?

- Бути очільником міста – це нелегка праця та велика відповідальність. Люди ще не забули роки мерства Володимира Васильовича Сальдо, тим більше «часи правління» Володимира Васильовича Миколаєнка. Тому, порівнюючи діяльність двох останніх мерів, деякі містяни зупиняються на Сальдо і мають на це повне право. Хоча забувають про їх відповідальність перед херсонцями, яку в обох ще треба пошукати. Зараз місто в дуже занедбаному стані... І я вважаю, що це вирок для його очільників минулих років, які наважуються й далі гратися в політику.

- Я зараз маю почути, що тільки ваша команда дає шанс Херсону вилізти з прірви. Але чому я вам повинен вірити?

- Скажу, чому нам вірять херсонці. Ознайомившись із командою та програмою партії «Нам тут жити», багато виборців, у тому числі небайдужих до пана Сальдо, приєднуються до наших численних прихильників, бо своїми очима бачать нашу відповідальність, наші добрі справи. Тому порядок у місті та його розвиток пов’язують саме з нами. Та, насамперед, без тієї махрової корупції, яка в минулі роки керувала майже всіма рішеннями можновладців у Херсоні.

І «докерувалася» до останніх місць за всіма показниками серед обласних центрів України. Невже справжньому херсонцю не болить за це?

- За останній рік я був у відрядженні майже в усіх обласних центрах і можу порівнювати. Такого жахливого стану не має жодне місто України...

- Я розумію ваше обурення. У мене воно ще більше, бо Херсон – то моє рідне місто.

Освітлення вулиць, ями на дорогах, облуплені фасади будівель навіть у центрі... Більшості містян, які не подорожують і не мають змоги порівнювати, іноді здається, що не все так погано. Насправді – гірше нема вже куди! А гроші на благоустрій розкрадалися всіма попередніми очільниками міста та їх пособниками. Я в змозі покласти цьому край, це моя особиста мотивація – привести місто до ладу й показати людям, що мер може бути чесним, не красти їхні гроші! Бо навіщо тоді я багато років займаюся благодійністю, за кошти від свого бізнесу відновлюю вулиці та парки? Мене не цікавлять яхти та літаки – якби хотів, то давно придбав би. Мені цікаво залишитися в історії рідного міста людиною, яка його відродила, збудувала те, що потрібно людям. У цьому мене надихає приклад Всеволода Заботіна: він будував кораблі, які славили Херсон на весь світ, він збудував мікрорайон Корабел – один із кращих на той час у Радянському Союзі. І найголовніше – Всеволод Федорович не цурався проявляти турботу про звичайних херсонців і залишив про себе добру славу на багато поколінь.

- Тобто ви берете на себе зобов’язання підняти Херсон у переможці всеукраїнських рейтингів за рівнем життя, безпеки та комфорту?

- Безсумнівно. Якщо не розкрадати міський бюджет – а я цього не дозволю – це можна зробити відносно швидко: за два роки країна почне чути про Херсон гарні новини, а його мешканцям, тобто нашим виборцям, почнуть заздрити!

- Ігорю Вікторовичу, як ви вважаєте, чому саме вашого проекту – політичної партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» – торкнулася історія з реєстрацією схожої назви та кандидатів-двійників?

- Дійсно, міська мафія, яка вкотре рветься до влади, щоб обкрадати херсонців, злякалася нашої партії, бо бачить, що люди обиратимуть не їх, а команду «Нам тут жити» саме Ігоря Колихаєва. Я підкреслюю саме своє ім’я – Ігор, бо поряд у бюлетені буде нікому не відома людина з іншим ім’ям, але однаковим із моїм прізвищем. Також махінатори знайшли повного тезку члена моєї команди для участі у виборах мера, хоча справжній у міські голови не балотується (мова про Юрія Рожкова – прим. ред.), а очолює список наших кандидатів у міську раду. А це зовсім інший бюлетень! Мета брудних технологій – ввести в оману херсонців, тобто вкрасти частину голосів неуважних виборців у «Партії Ігоря Колихаєва “Нам тут жити”». Під вищезгаданих «двійників» терміново зареєстрували «Громадську ініціативу “Нам тут жити”». Так що запам’ятайте моє ім’я – Ігор – і уважно читайте, що буде написано в бюлетені після прізвища. Там, де немає «Ігоря» поряд із назвою «Нам тут жити» – то не має до нашої команди жодного стосунку! У виборчому бюлетені на посаду міського голови я під No 7.

А особисто на мене з багатьох невизначених, навіть правоохоронцями, джерел ллється професійно зроблений, добре проплачений бруд. У арсеналі підступних конкурентів – лояльний до наклепів Інтернет, провокаційнобрехливі плакати та навіть деякі газети! Їх охопив страх назавжди втратити владу, але вони її втратять. Більшість людей вірять справам, а не анонімній брехні.

- Ігорю Вікторовичу, говорять, що ви настільки нетерпимі до корупції, що взяли у свою команду тих, хто пройшов поліграф-апарат, який неможливо обманути. Були такі, що не витримували перевірки?

- Таких майже не було. Справа в тому, що якщо людина порядна, їй ніякий поліграф не страшний. А кандидати до моєї команди, які хотіли б увійти до міськради, щоб обкрадати місто, до поліграфа не дійшли, а пішли обиратися від інших партій. Висновки робіть самі.

- У вашій партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» керує демократія чи авторитаризм?

- Я авторитарний керівник. Щоб у короткий термін навести лад у місті, потрібна «залізна рука» та жорсткий контроль як за видатками міського бюджету, так і за якістю виконання всіх робіт і доручень підлеглими. Щоб не було спокуси працювати на своє збагачення – тільки на благоустрій міста та комфортне життя його мешканців. Та це не означає, що фахова команда не прийматиме колегіальних рішень, чи я не буду делегувати повноважень людям, яким довіряю. Але остаточне слово залишаю за собою і відповідатиму за результат перед виборцями особисто!

- Я знаю, що ваша команда проводить регулярні опитування громадян. Намалюйте портрет вашого виборця.

- Опитування проводяться насамперед для розуміння першочергових завдань, які б вирішили проблеми херсонців після нашого обрання до міськради. До речі, від «Партії Ігоря Колихаєва “Нам тут жити”» депутатами міськради обираються дуже достойні херсонці. І я прошу їх підтримати! Бо чим більше в команді буде «своїх» депутатів, тим скоріше я в якості мера вирішуватиму проблеми міста. Щодо портрета виборця відповім наступне: молодь, підприємці, державні службовці, пенсіонери – всі нас підтримують! Особливо тішить, що багато пенсіонерів симпатизують саме нам і мають намір обрати до міської влади не минуле, а нове, яке дає перспективу комфортного проживання їм, їхнім дітям і онукам. Люди, які будували це місто – великі підприємства, житлові мікрорайони та парки, – ще матимуть можливість побачити його відродження. Ми разом із командою та усіма небайдужими херсонцями все зробимо для цього, бо нам тут жити!

І перед голосуванням за мене та членів команди, щоб не помилитися, згадайте, будь ласка, моє ім’я. Мене звати Ігор. Ваш Колихаєв Ігор.

- Мені нічого додати. Хіба що побажання, щоб цифра 7 виявилася для вашого міста щасливою. Дякую за інтерв’ю.

- Навзаєм.

РУСЛАН ВЕРЕЩАГІН, СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ «ГРИВНИ»

Тэги:

Политика
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів