ЗСУ збільшили плацдарм в Кринках на лівобережжі Херсонщини

ЗСУ збільшили плацдарм в Кринках на лівобережжі Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 01 Февр. 2024 12:30

Моніторингові канали та OSINT-аналітики повідомляють, що українські військові збільшили плацдарм в селі Кринки на лівобережжі Херсонщини. 

За даними з відкритих джерел, ЗСУ зайняли позиції неподалік від Дому-музею Остапа Вишні. Офіційно ця інформація представниками Генштабу не підтверджується. Але, варто нагадати, що речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк раніше заявила, що українські захисники розширили плацдарм

Додамо, що, за даними Генштабу ЗСУ, російські окупанти минулої доби вдалися до трьох спроб провести штурм позицій на лівобережжі Херсонської області. 

"В зоні відповідальності ОСУВ “Одеса” на Херсонському напрямку Сили оборони надалі продовжують утримання позицій та відбиття штурмів окупаційних військ. Незважаючи на значні втрати, ворог не полишає спроб вибити наші підрозділи із займаних позицій. Так, протягом минулої доби противник вдався до трьох спроб штурмових дій. Жодна успіху не мала", - заявили в Генштабі ЗСУ. 

В свою чергу, аналітики Інституту вивчення війни повідомили про позиційні бої в Кринках, де українські військові утримують позиції. 

Як раніше повідомляла "Гривна", ворог посилив угруповання "Дніпро". Військовий оглядач Олександр Коваленко заявив про збільшення чисельності особового складу та військової техніки. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів