Зросла кількість поранених внаслідок сьогоднішнього обстрілу Херсона

Зросла кількість поранених внаслідок сьогоднішнього обстрілу Херсона

Автор: Іван Підлісний 19 Ноября 2023 15:25

В Херсонській МВА повідомили про збільшення кількості поранених внаслідок сьогоднішнього масованого обстрілу міста. 

За словами очільник адміністрації Романа Мрочко, наразі у херсонських лікарнях перебувають троє дорослих і одна дитина, які отримали поранення сьогодні через російську агресію.

"47-річна жінка під час ворожої атаки на середмістя Херсона була на робочому місці. Жінка 69 років під час обстрілу перебувала на вулиці. Так само була на вулиці на момент удару 3-річна дівчинка разом зі своєю 55-річною бабусею. Поранений сьогодні чоловік 1964 р.н. після надання медичної допомоги від госпіталізації відмовився", - повідомив Мрочко. 

Голова обласної військової адміністрації Прокудін повідомив про стан пораненої дитини. За його словами, дівчинка була доставлена до реанімації. Лікарі виявили у неї мінно-вибухову травму, множинні осколкові поранення, проникаюче поранення грудної порожнини, загальну контузію, закриту черепно-мозкову травму, контузію легень. Також є підозра на уламок у судинному пучку грудної клітини.

"Після стабілізації стану маленької пацієнтки планується проведення КТ-обстеження. І, можливо, знадобиться переведення до київського медзакладу. Зараз дівчинка під постійним наглядом лікарів і отримує всю необхідну допомогу", - заявив Прокудін.  

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів