Жителям кількох громад на Миколаївщині роздали корів

Жителям кількох громад на Миколаївщині роздали корів

Автор: Ганна Власенко 29 Сентября 2023 10:45

У села Шевченківської та Галицинівської громад днями передали першу партію корів в межах програми Livelihoods. Про це повідомляє Центр підтримки бізнесу.

«Завдячуючи підтримці організації Save The Children, наша команда продовжує забезпечувати територіальні громади Миколаївщини гуманітарною допомогою. Цього разу це допомога родинам у постраждалих від обстрілів громадах Миколаївщини у вигляді великої рогатої худоби», - зазначив у повідомленні керівник «Центру підтримки бізнесу та економічного розвитку» Артем Ващиленко.

Повідомляється, що в громади передали 31 корову. Придбали їх у Житомирській області. До кожної корови новим господарям надають відповідний паспорт з указанням її віку та імені.

«Завдання полягає в тому, щоб кожна родина могла відновити власні економічні активності, забезпечувати свою родину. Також ми будемо підвозити корми, забезпечуючи родини протягом тривалого часу», - зауважив Артем Ващиленко.

Зазначається, що це пілотний етап програми – не виключено, що вона буде більш масштабована й охопить інші громади регіону.

Програма Livelihoods ініційована міжнародною організацією Save The Children та реалізується за підтримки Гуманітарного штабу «Центру підтримки бізнесу та економічного розвитку.

«Гривна» нагадує, що до кінця жовтня уряд продовжив термін подачі заяв для отримання компенсації жителям Херсонської та Миколаївської областей. Ідеться про виплату одноразової грошової допомоги за втрачений врожай внаслідок теракту на Каховській ГЕС.

Фото: Центр підтримки бізнесу

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів