Жителів віддалених населених пунктів Миколаївщини знову пригощають піцою (фото)

Жителів віддалених населених пунктів Миколаївщини знову пригощають піцою (фото)

Автор: Марина Поліщук 19 Ноября 2023 13:10

У Миколаївській області відновила роботу «Піца на колесах» - волонтерська бригада, яка переміщується на спеціальних фургонах, готує піцу та пригощає жителів глибинки смаколиками.

«17 листопада команда британських волонтерів Siobhans Trust Ukraine за сприяння Народного Руху України частувала смачною піцою жителів сіл: Надбузьке, Сливине, Кир’яківка, Петрово-Солониха, Камʼяна Балка та наших славних воїнів.

Дякуємо за смаколики, позитивні емоції та гарний настрій!!! Далі «Піца на колесах» продовжить свою роботу в Баштанському районі», - повідомив у соцмережі координатор цього проекту Юрій Діденко, голова Миколаївської обласної організації НРУ.

Благодійна організація Siobhans Trust зареєстрована в 2020 році в Шотландії, її створили для забезпечення продуктами харчування людей, які цього потребують. Сьогодні волонтери зосереджені на роботі в Україні.

«Місія Siobhan’s Trust – Ukraine полягає в наданні їжі та практичної підтримки величезній кількості внутрішньо переміщених українців, травмованих російським вторгненням на їхню батьківщину. [] Ми можемо нагодувати до 4000 біженців на день з наших шести мобільних кухонь», - зазначено на сайті благодійної організації.

Зазначається, що за останній рік волонтери встановили мобільні пункти годівлі в Харкові, Одесі, Ізюмі, Миколаєві та багатьох інших менших містах і селах досить близько до лінії фронту.

«Ті, кого ми годуємо, незмінно є найбільш уразливими, часто живуть у жалюгідних умовах без води, газу чи електрики Ми й надалі пропонуватимемо цим людям піцу, фрукти, шоколад і гарячі напої», - повідомляє організація.

За словами Юрія Діденка, у 2022 році близько 40 тисяч жителів Миколаївської області спробували піцу, приготовлену волонтерами Siobhans Trust.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПроЇЖУ: українська паляничка – рецепт від жительки Херсона, який рятував під час окупації

Фото: siobhanstrust.uk та Facebook/Юрій Діденко

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів