Жителі Херсонщини втратили 144 тисячі гривень під час спроби купити товари на неперевірених сайтах

Жителі Херсонщини втратили 144 тисячі гривень під час спроби купити товари на неперевірених сайтах

Автор: Іван Підлісний 27 Янв. 2024 18:50

Троє жителів області стали жертвами шахраїв під час купівлі товарів у мережі Інтернет. Про це повідомили в поліції Херсонської області.

Двоє мешканців Херсона та Бериславського району на різних сайтах знайшли оголошення про продаж вживаних автомобілів за прийнятними цінами. Переписку з продавцями вели у месенджерах. Подивитися автівки наживо клієнти не могли, адже продавці були з інших областей. Під час переписки продавці вказували, що мають кілька бажаючих купити автомобілі, тож продадуть тим, хто внесе повну оплату. Херсонець перерахував за автомобіль 47500 гривень, житель Бериславського району – 89000 гривень.

Після цього оголошення з сайтів зникли, на повідомлення продавці більше не відповідали, а гроші заявникам ніхто не повернув.

Жителька Чорнобаївської громади на платформі онлайн-оголошень хотіла придбати старенький кнопковий телефон за півтори тисячі гривень. Обравши телефон, заявниця для оплати товару перейшла за фіктивним посиланням, яке їй надіслав продавець. Після введення даних своєї банківської картки з рахунку жінки шахрай зняв 7500 гривень.

Відомості за усіма фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів