Житель Миколаєва, який співпрацював з окупантами, подав заяву на грошову компенсацію за знищене житло

Житель Миколаєва, який співпрацював з окупантами, подав заяву на грошову компенсацію за знищене житло

Автор: Марина Поліщук 26 Сентября 2023 17:15

У Миколаєві місцевий житель спочатку співпрацював з російськими окупантами, а пізніше подав заяву на отримання компенсації від держави за пошкоджене внаслідок російських обстрілів майно.

Цю історію розповів у своєму телеграм-каналі міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич.

«Друзі, цікава і цинічна історія у нас виникла. Ви знаєте, що департамент ЖКГ зараз відпрацьовує заявки жителів міста на програму єВідновлення. За цією програмою люди можуть отримати від держави компенсації за пошкоджене майно російськими обстрілами.

І що ви думаєте? На цю програму подався один таваріщ, який має судимість за колабораціонізм. Тобто людина спочатку співпрацювала з окупантом, передавала якусь інформацію або просто в соціальних мережах виправдовувала російську агресію чи поливала лайном власну країну – це вже деталі. А потім подається на отримання коштів від нашої держави. Від України»,повідомив Сєнкевич.

Міський голова уточнив, що вирок цей чоловік отримав уже після того, як подав заяву на отримання компенсації.

«Друзі, кожну заявку ми опрацьовуємо комплексно. У тому числі з правоохоронними органами. Тому жоден негідник і зрадник нічого, крім терміну за свої злочини, не отримає. Шановний, з ким співпрацював, у того й питай, чому твоє житло розбомблене. Жодної копійки від нашої країни ти не отримаєш», – сказав Сєнкевич.

Раніше «Гривна» розповідала, як і де в Миколаєві можна зареєструватися для отримання грошової допомоги від ООН та яким категоріям населенням доступна ця виплата.

На фото: один зі зруйнованих росіянами багатоквартирних будинків у Миколаєві.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів