Зеленський заявив, коли розпочнеться відбудова навчальних закладів у Миколаївській області

Зеленський заявив, коли розпочнеться відбудова навчальних закладів у Миколаївській області

Автор: Іван Підлісний 01 Декабря 2023 08:00

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі зі студентами у Миколаєві повідомив, коли в області розпочнеться відбудова навчальних закладів та лікарень. 

За його словами, головною умовою є посилення протиповітряної оборони на півдні України для мінімізації ризиків обстрілів. Зеленський зазначив, що наразі вже розпочато відновлення об'єктів, де ризик ударів ворога є мінімальними. 

"Ми працюємо над тим, щоб забезпечити протиповітряною обороною, забезпечити фундаментально. Ми йдемо цим шляхом. Ми сьогодні говорили з послами, з головою Миколаївської ОВА. Ми маємо домовленності з нашими партнерами, щоб потужно посилити ППО наш Південь. Воно приходить не одразу, на жаль, не так швидко як ми розраховуємо, не так швидко, як повинно бути. Але все це буде. Ми будемо звертати увагу на ті чи інші системи, їх багато, їх буде багато. Коли вони будуть тут, ми не будемо офіційно ділитись з нашим ворогом про це. Тому в цей момент, коли потужне ППО буде на Миколаївщині, я думаю, ми зможемо дуже швидко відновити важливі університети, освітню мережу, є лікарні та багато інших соціальних інституцій, соціальних будівель”, – заявив Зеленський. 

Варто зазначити, що обстріли росіян пошкодили Національний університет кораблебудування, Миколаївський національний університет імені Сухомлинського та Чорноморський національний університет імені Петра Могили.

Як раніше повідомляла "Гривна", Володимир Зеленський відвідав Херсон, де з презентацією розбудови системи цивільного захисту регіону та планами військової адміністрації.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів