Займається творчістю та волонтерством – 16-річна жителька Миколаївщини отримала урядову премію

Займається творчістю та волонтерством – 16-річна жителька Миколаївщини отримала урядову премію

Автор: Марина Поліщук 27 Декабря 2023 11:10

Нещодавно 20 молодих українців отримали грошові премії від Кабінету Міністрів за особливі досягнення, що сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Серед стипендіатів є і 16-річна жителька селища Казанка Баштанського району Ксенія Болотських. Частину своєї премії дівчина відправила на допомогу українським захисникам.

«Ксенія – талановита, багатогранна особистість, котра займається творчою та волонтерською діяльністю, членкиня Казанківської молодіжної ради, благодійної організації «Джерело рідного краю», студентка комунального закладу фахової передвищої освіти «Новобузький фаховий педагогічний коледж»,повідомили в Баштанській райдержадміністрації.

Цього року серед 125 кандидатів із 20 регіонів України було обрано 20 найкращих представників молоді на нагороджено за особливі досягнення в розвитку країни. Загалом премію присуджували лауреатам віком до 35 років у 5 номінаціях. Кожен зі стипендіатів отримав диплом, нагрудний знак і грошову винагороду.

Юна майстриня Казанківського міського клубу № 1 Ксенія Болотських отримала премію в номінації, яка має таку назву: «За національно-патріотичне виховання громадян, утвердження національної ідентичності громадян на основі духовних цінностей українського народу, національної самобутності, підготовку молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, самовідданість, виявлену в захисті незалежності і територіальної цілісності України, популяризацію серед молоді служби у Збройних силах та інших, утворених відповідно до закону, військових формуваннях та правоохоронних органах».

У Казанківській громаді теж привітали Ксенію та повідомили, що дівчина вирішила направити частину премії на благодійність:

«Ксенія залучила частину цих коштів у різні напрямки допомоги: 5 тис. грн було направлено на Алею Слави, 5 тис. грн – на новорічні свята для дітей, 10 тис. грн – на Збройні сили України та 4 тис. грн – на посилки для наших Захисників».

У своїй громаді Ксенія є членом Молодіжної ради, а також благодійної організації «Джерело рідного краю», де працює на користь спільноти й військових, ініціює різні проєкти. Крім того, дівчина пише вірші, співає, танцює та власноруч виготовляє чудові вироби. Цієї осені відбулася персональна виставка робіт народної майстрині: м'які іграшки, картини, українські віночки тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Навчання і робота: у Миколаєві підприємство працевлаштовує студентів

На світлинах: Ксенія Болотських під час нагородження у Києві, а також роботи юної майстрині. Усі фото із соцмережі Facebook

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів