Загарбники звітують про зростання проукраїнських настроїв на ТОТ Херсонщини та просять збільшити контингент силовиків

Загарбники звітують про зростання проукраїнських настроїв на ТОТ Херсонщини та просять збільшити контингент силовиків

Автор: Ганна Власенко 18 Янв. 2024 11:00

Наразі на тимчасово окупованих територіях перебуває декілька тисяч росгвардійців та співробітників різних силових структур. Та попри шалений тиск, репресії та переслідування українців ворогу не вдається виконати поставлених кремлем завдань перед, так званими виборами президента рф. Про це свідчать дані з закритих звітів окупантів.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив представник ГУР Андрій Юсов.

«Останні закриті звіти, які передають російські так звані силовики на окупованих територіях у центр, це структури, які відповідають за репресивну політику,  – це незадовільний стан підготовки і невиконання тих завдань, які кремлівський режим ставить перед окупаційними адміністраціями в контексті підготовки до цього фарсу, який вони називають президентськими виборами», – зазначив він.

За словами Андрія Юсова, йдеться, зокрема, про провал паспортизації. 

«Попри шалений тиск, попри репресії, попри те, що під російську паспортизацію буквально заганяють різноманітними інструментами, прямим тиском, прямими репресіями, а також непрямими заходами як от неможливість влаштуватися на роботу, отримати різноманітні довідки, переоформити майно, автомобільний транспорт чи землю. Однак, не дивлячись на всі ці заходи, паспортизації, її рівень не задовольняє і не покриває ті поставлені задачі на всіх тимчасово окупованих територіях», – пояснив Юсов.

Водночас, за словами Андрія Юсова, силовики і окупаційні адміністрації звітують про незадоволеність місцевого населення і зростаючі проукраїнські настрої, зокрема на окупованих територіях Півдня України.

Крім того, додав він, загарбники у своїх звітах, фіксують зростання руху опору.

«Також, попри великий контингент окупаційної армії на окупованих територіях, загарбники просять збільшити кількість росгвардії, кількість представників фсб та спецслужб для контролю місцевого населення і звітують на гору, що наявний контингент не може задовольнити (лише росгвардії там понад 35 тисяч, не рахуючи співробітників спецслужб (не може гарантувати проведення так званих виборів, згідно з поставленими задачами і навіть «намалювати» готовий результат. В цілому, попри репресії, попри порушення прав людини, геноцидні практики, ворог досі не може встановити контроль над місцевим населенням і тим більше не може забезпечити його лояльність», – наголосив Андрій Юсов.

Ранше «Гривна» повідомила, що на тимчасово окуповану частину Херсонщини прибула чергова партія працівників фсб.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів