Ворог планує підготувати спецгрупи для диверсій на півдні, - ГУР

Ворог планує підготувати спецгрупи для диверсій на півдні, - ГУР

Автор: Ганна Власенко 29 Декабря 2023 08:40

Серед намірів росіян на наступний рік - підготувати спецгрупи для вчинення диверсій на півдні України.

Як повідомляють у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони, мстивим московським вождям не дає спокою завдана Україною поразка на Чорному морі.

«Серед намірів росіян на 2024 рік - підготувати спецгрупи для вчинення диверсійних атак та провокацій на території вільних українських областей на півдні», - заявили у ГУР.

Також ГУР інформує, що з метою продовження інтенсивних бойових дій у 2024 році Росія намагається посилити боєздатність штурмових підрозділів, куди, зокрема зганяють чоловіків із тимчасово захоплених територій України.

Повідомляється, що, за інформацією ГУР, у Росії швидко закінчуються лейтенанти, тому військове керівництво РФ намагається масштабувати навчання молодших лейтенантів та скоротити терміни відповідних вишколів.

«Таке рішення Москви зумовлене серйозними втратами молодшого офіцерського складу російської окупаційної армії під час війни проти України», - ідеться у повідомленні.

Тих, хто пройшов прискорену підготовку та отримав первинне офіцерське звання, одразу відправляють на фронт.

Як раніше повідомляла «Гривна», у ГУР Міноборони повідомили, що російські загарбники посилюють тиск на місцеве населення тимчасово окупованих частин Херсонської та Запорізької областей. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів