Вирок суду отримав так званий очільник

Вирок суду отримав так званий очільник "податкової служби Херсонської області"

Автор: Олександр Дмитрук 27 Сентября 2023 11:40

За публічного обвинувачення прокурорів Херсонської обласної прокуратури визнано винним у колабораціонізмі місцевого жителя (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Суд призначив йому покарання - 10 років позбавлення волі. Також чоловіка позбавлено права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчими та адміністративно– господарськими функціями в органах державної влади строком на 15 років та з конфіскацією майна.

Доведено, що обвинувачений під час тимчасової окупації Херсонщини обіймав посаду так званого «исполняющего обязанности начальника» незаконно створеного органу - «Налоговой служби Херсонской области».

На псевдопосаді чоловік організовував роботу фейкового органу, брав участь у публічних заходах організованих окупаційною владою, де закликав представників юросіб та фізичних осіб-підприємців перереєструватися за російським законодавством, відкривати рахунки у підконтрольному рф банку аби «законно» провадити свою діяльність на території області.

Досудове розслідування за процедурою in absentia здійснювали слідчі УСБ України в Херсонській області.  Початок строку відбування покарання засудженого обчислюватимуть з дати її затримання та реального виконання покарання.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів