Викрито шахрайський тендер на будівництво шкільного укриття в Одесі

Аналітики регіонального управління Бюро економічної безпеки викрили шахрайський тендер стосовно будівництва шкільного укриття в Одесі. Як виявилося, фірма, що виграла тендер, не мала ні відповідного майна, ні кваліфікованих робітників.

На будівництво зазначеного укриття в одній зі шкіл Одеси з державного бюджету планувалося витратити 24 млн гривень. За результатами тендеру на майданчику електронної системи публічних закупівель Prozzoro орган місцевого самоврядування та фірма-виконавець робіт уже уклали договір. Проте спеціалісти Територіального управління БЕБ в Одеській області виявили порушення.

«За результатами інформаційно-аналітичної роботи працівники Теруправління встановили, що у виконавця робіт відсутнє майно та працівники відповідної кваліфікації. Тобто компанія не відповідає кваліфікаційним вимогам тендеру»,ідеться в повідомленні на сайті БЕБ. 

З метою запобігання розтраті державних коштів, аналітики БЕБ надіслали листа до органу місцевого самоврядування з інформацією про виявлені порушення та пропозицією перевірити доцільність укладення договору. У результаті розгляду рекомендаційного листа замовник та виконавець робіт розірвали договір.

Таким чином БЕБ упередило розтрату 24 млн гривень з державного бюджету.

Як повідомляла «Гривна», місяць тому трьом підрядникам повідомили про підозру в заволодінні бюджетними коштами під час ремонту протирадіаційного шкільного укриття в Білгород-Дністровському районі – підрядники привласнили майже 700 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Деякі категорії освітян Одеси щомісяця отримуватимуть доплати та премії з міського бюджету 

Пов'язані записи

В Олешках окупанти проводять перевірки та розпитують місцевих про підвальні приміщення в будинках

Місцевих жителів в окупованих Олешках зупиняють просто на вулицях, перевіряють документи та телефони, а також розпитують про підвальні приміщення. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”: “В Олешках двоє чоловіків…

Подробиці
Фейкова грошова допомога, онлайн-шопінг: жителі Херсонщини втратили 276 000 гривень через шахраїв

Протягом останніх кількох діб жителі Херсонщини втратили десятки тисяч гривень, довірившись шахраям. Як повідомляють у поліції, найчастіше аферисти виманювали гроші під приводом оформлення грошової допомоги, телефонували від імені працівників банків,…

Подробиці